Baracuda laivai

Kruizo šventės ateitis

parašė , 2017-09-27 18:06

Didžiuliai prabangūs kruizo laineriai, iššvaistykite jachtas ir greičio valtis, kurios nupūs jūsų kojines, plaukianti valtimi pramonė tampa klubu ir vėsi vėl. Dabar bet kas, kas yra bet kas gali būti nufotografuotas, imdamas prabangią šventę ant didžiulės jachtos kažkur. Kruizo pramonė yra taip pat šventės pasirinkimas, kurį vis daugiau žmonių nusprendžia paimti. Tai yra alternatyva malūno pajūrio kurorto ar miesto lūžio prabėgimui.

Tradiciškai kruizai buvo jungti su pensininkais, norinčiais paimti prabangų reisą ir turėti ramų atidarytos jūros grožį. Dabar pramonė bando pakeisti tą atvaizdą ir pritraukti platesnę klientūrą. P & O Ferries ir Kristaliniai Kruizai išstumia valtį ir įveda naują technologiją, naują pasilinksminimą ir naują metodą, kuris traukia jaunesnę minią į prabangią kruizo rinką
Skaityti visą straipsnį “Kruizo šventės ateitis” »

Dubrovniko jachtos chartijos kreipimasis.

parašė , 2013-01-12 19:09

Kažkokia jachtos chartijos reguliarioji kariuomenė sutinka, kad Dubrovnikas yra vienas iš gražiausių Viduramžių miestų pasaulyje, ne tik nuo Kroatijos. Faktas lieka, kad tai yra labai populiarus pakrantės miestas ant mėlynų Adrijos vandenų.

Vardas greitos paskolos kurį atrodo, Dubrovnikas buvo nulemtas iš anksto tam, kad buriavimas, kadangi tai verčia į "miestą, kuris atvyko iš jūros" ir navigacijos ant vandens tikrai iš tikrųjų vaidina svarbų vaidmenį miesto kasdieniame gyvenime. Iš tikrųjų, taip daug lankytojų galėtų sužinoti, atvykdami čia, uostas yra pulsuojanti širdis miesto ir buvo taip amžinai kadangi miestas buvo nustatytas.
Skaityti visą straipsnį “Dubrovniko jachtos chartijos kreipimasis.” »