Laktacijai skatinti

Bičių produktai ir žuvų taukai

parašė , 2013-07-21 08:19

Kai norime sustiprinti organizmą, ieškome įvairių būdų, kaip tai padaryti: pradedame sportuoti, atsisakome žalingų įpročių, daugiau laiko leidžiame gryname ore, stengiamės keisti įprastą mitybą į sveikesnę, labiau subalansuotą. Kai su maistu negalime gauti pakankamai mums reikiamų naudingųjų medžiagų, dairomės maisto papildų, kurie leistų šį trūkumą kompensuoti. Internetinė vaistinė www.farmaplius.lt kviečia susipažinti su nauda, kurią teikia bičių produktai ir žuvų taukai.

bičių produktaiVargu ar yra tokių žmonių, kurie negirdėjo apie vertingąsias medaus savybes. Nuo senovės laikų jis vartojamas kaip maistas ir vaistas, puikiai veikiantis sergant peršalimo ligomis. Medų rekomenduojama vartoti didesnį nervingumą, padidėjusį skrandžio sulčių rūgštingumą turintiems žmonėms. Jis veikia raminamai, todėl tinka kaip priemonė nuo nemigos, kai nepavyksta ilgai užmigti ar naktį prabundama ir nebeužmiegama. Taip pat padeda ir nuo vidurių užkietėjimo, gerina kepenų funkciją, skatina tulžies išsiskyrimą, didina atsparumą infekcinėms ligoms.

Bičių pikis (propolis) gali būti vartojamas gydant skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opaligės, tulžies pūslės, kepenų ligų, aterosklerozės, hipertonijos, moteriškų negalavimų, prostatito, pūlingų žaizdų, mastito, sąnarių ligų, psoriazės ir nušalimų gydymui.

Skaityti visą straipsnį “Bičių produktai ir žuvų taukai” »