Nemokami skelbimai internetu

Nemokami skelbimai internete

parašė , 2013-05-06 09:42

Nemokamų skelbimų tinklalapiai užkariauja internetinę erdvę.  Tokio populiarumo nemokami skelbimai  sulaukė vien dėl to, jog visus veiksmus juose galima atlikti nemokamai: pirkti-parduoti, keisti ar išsinuomoti.  Nemokamų skelbimų tinklalapiuose galimos įvairios skelbimų, t.y. transportas, darbas, nekilnojamasis turtas, drabužiai ir t.t. Tad problemų, išsirinkti jums tinkamiausia, tikrai neturėtų kilti.  Nemokami skelbimai yra išties  geras pagalbininkas, kai norima atsikratyti seniai nebereikalingų daiktų. Niekam ne paslaptis, jog išmesti daiktus – gaila, tačiau jei kas nors pasiūlys už juos kelias dešimtis litų, apmaudas nebus toks didelis, tiesa?

Nemokami skelbimaiJei norite greitai parduoti savo nebenaudojamus rakandus, geriausias būdas tai padaryti –  paruošti daiktus pardavimui. Atminkite, jog perkant internetu, išvaizda yra bene svarbiausias rodiklis ir niekas nepirks neestetiškai atrodančių padėvėtų daiktų.  Visų pirma, prieš fotografuodami parduodamą prekę, ją  reikia kruopščiai nuvalykite, taip pat nepamirškite, jog fotografijos turi būti kokybiškos,gražios bei atspindėti didžiausius parduodamos prekės privalumus. Kitas žingsnis, kurio privalu imtis,- tai išskirtinis ir detalus parduodamo daikto aprašymas. Skelbimų portaluose galima rasti daugybę skelbimų, kuriuose parduodamos panašios prekes, tačiau jei jūsų parduodamo daikto aprašymas ir nuotraukos bus išties išskirtinės ir kokybiškos,- pardavimo sandorį įvykdysite  lengviau, greičiau bei turėsite galimybę gauti daugiau pinigų. Taigi, naudokitės šiais patarimais ir nemokami skelbimai jums tikrai padės parduoti jau seniai nereikalingus rakandus, negana to, už gautus pinigus galėsite įsigyti naujas, jums labiau reikalingas prekes ar paslaugas.

Skaityti visą straipsnį “Nemokami skelbimai internete” »

Nemokami skelbimai internetu

parašė , 2013-03-27 16:42

Nemokami skelbimai – šiuose internetiniuose puslapiuose įžvelgiama milžiniška pasiūla ir paklausa. Kodėl?

Šiandieną norėčiau pašnekėti apie daugeliui kiek mažiau žinomus internetinius portalus – apie tuos, kurie teikia nemokami skelbimai paslaugą. Praktiškai neabejoju, jog didžioji dalis lietuvių žino tiek autoplius.lt, tiek autodomus.lt, tiek skelbiu.lt, kurie yra savo sričių rinkos monopolijos, tačiau šios kompanijos, jeigu galėčiau taip išsireikšti, yra mokamos ir tai yra didžioji jų bėda.

Visų pirma, reikėtų supažindinti su paprasčiausia sąvoka – nemokami skelbimai. Tiesą sakant, šis žodžių junginys yra ganėtinai akivaizdus – minėtieji skelbimai skiriasi tik tuo, jog yra nemokami ir paremti ant kiek paprastesnės sistemos. Ką turiu omenyje? Tiesiog tai, jog nemokamų skelbimų portalai, dažniausiai, vertina pirkėjų bei pardavėjų lygiateisiškumą ir nenori, jog dėl vienokių ar kitokių priežasčių jų pasiūlymai išsiskirtų. (Visiškai priešinga situacija pastebima bet kuriame kitame mokamame internetiniame skelbimų portale, kur už tam tikrą sumą galite išryškinti, iškelti savo skelbimą – žinoma, negalėtume sakyti, jog tai blogai tinklalapio savininkui, mat yra uždirbama, tačiau paprastam piliečiui tai nėra džiaugsmingas manevras)

Nemokami skelbimai internetu

Nemokami skelbimai internetu

Manyčiau, jog daugiau nuslinkti nuo temos nebevertėtų – grįžkime prie pastarosios. Taigi kodėl naujausi skelbimai paslaugą teikiančiuose internetiniuose puslapiuose pastebime milžinišką pasiūlą bei paklausą? Pastabiai akiai ir mąstančiam organizmui į šį klausimą atsakyti tikrai nėra sunku. Visų pirma, reikėtų suvokti tai, jog esant paslaugai nemokami skelbimai internetu, itin padidėja apsilankančiųjų skaičius. Kiekvienas žmogus nori savo prekę patalpinti į tokio tipo internetinį puslapį – dėl šios priežasties didėją pasiūla. Tai suprasdami piliečiai, kurie nori įsigyti prekę ar paslaugą, taip pat puola į minėtuosius puslapius ieškoti sau tinkamiausio varianto. Tiesą sakant, toks didžiulis pasiūlos bei paklausos kontrastas sudaro didžiulę abipusę naudą. Ją ir paminėkime.

Visų pirma, naudą norėčiau apžvelgti iš puslapio savininkų pusės. Taip, kiekvienas pilietis puikiai supranta, jog pastarieji iš to, jog skelbimai yra talpinami, neuždirba. Tai kokia gi jų tikroji nauda? Nemokami skelbimai paslaugą teikiančių bendrovių savininkai uždirba iš jūsų lankomumo. Tikslių skaičių pateikti negalėčiau, tačiau, jeigu tokio tipo portalas taptų, tarytum, skelbiu.lt – mėnesinės pajamos būtų didžiulės.

Taip pat reikėtų apžvelgti naudą ir iš lankytojų pusės, nors ši, manyčiau, yra ir taip akivaizdi. Pradėkime nuo to, jog kiekvienas žmogus, apsilankęs tokios tematikos tinklalapyje, turės progą patalpinti savo pasiūlymą visiškai nemokamai. Taip pat, reikėtų paminėti ir tai, jog esant milžiniškai paklausai ir pasiūlai, produktą parduoti bus kurkas lengviau, mat čionais niekuomet netrūksta klientų ir žmonių, būnančių puslapyje. Iš tiesų, to, mano manymu, užtenka, jog susiviliotumėte išmėginti paslaugą.

Tikiuosi, jog ganėtinai aiškiai aprašiau situaciją, kodėl čionais vyrauja tokia didelė pasiūla ir paklausa. Viliuosi, jog straipsnis jums buvo naudingas ir žinias panaudosite praktikoje.