Parduodami butai vilniuje

Parduodami butai Vilniuje: rinktis dalinai ar visiškai įrengtą?

parašė , 2014-03-19 09:07

Renkantis butą gali iškilti daugybė klausimų: rinktis senos ar naujos statybos namą? Kokiame rajone žvalgytis butų? Kokia optimali butų kaina? Taip pat dabar parduodami butai Vilniuje gali būti visiškai arba tik dalinai įrengti, taigi, neretai kyla klausimas: kurį variantą rinktis?

Parduodami butai VilniujeŽinoma, ir vienas, ir kitas sprendimas turi savų privalumų bei trūkumų. Dalinai įrengti butai gali kainuoti kiek pigiau, tačiau gali tekti tikrai nemažai investuoti, norint įsirengti butą. Paprastai Zveryne dalinai įrengti butai būna dar visai "plikomis sienomis", tiesiog atlikta dalinė apdaila: plastikiniai langai ir lauko durys. Taigi, teks patiems įsirenginėti ir vonios kambarį.

Nors kai kuriuos žmones gąsdina nauji PARDUODAMI butai VILNIUJE, kadangi teks įsirenginėti patiems, tačiau, reikia pripažinti, kad tai yra kur kas paprastesnis variantas kai norima susikurti savo namus nuo pat pradžių. Kadangi nereikia lupti senų tapetų, šlifuoti sienų, lupti grindų ir t.t., remonto darbai gali vykti greičiau ir maloniau. Tikrai nemažai žmonių, įsigijusių dalinai įrengtą butą, džiaugiasi, kad viską galėjo susikurti patys ir prisipažįsta, kad visi šie apdailos darbai buvo netgi malonūs.

Skaityti visą straipsnį “Parduodami butai Vilniuje: rinktis dalinai ar visiškai įrengtą?” »