Sages ziogeliai moterims

Stiliaus akcentai: pakabukai ir sagės

parašė , 2013-09-30 12:41

Turbūt nereikia nė sakyti, kaip dauguma moterų mėgsta puoštis. Papuošalų, žinoma, jos visada turi daugiau nei vyrai, kiekviena savo namuose turi bent keletą papuošalų. O rinktis tikrai yra iš ko: auskarai, pakabukai, vėriniai, grandinėlės, žiedai, sagės… Kaip kad etiketas vyrams nurodo puoštis saikingai ir mūvėti ne daugiau nei du žiedus ir segėti laikrodį, taip sunku pasakyti, kiek moterims derėtų turėti papuošalų. tikriausiai, šio skaičiaus niekas negali įvardyti.

pakabukaiMoterys puošiasi jau nuo senų senovės. turbūt pats seniausias papuošalas – amuletas, kuris, buvo tikima, kad atneš sėkmę. Šiandien papuošalai nebūtinai turi ką nors reikšti – pakanka ir to, kad jie būtų gražūs ir tiktų prie asmeninio stiliaus bei mėgstamos aprangos. Pakabukai gali būti derinami praktiškai prie bet kokios aprangos: kai kurios moterys juos nešioja visais metų laikais. Kai kurie jų turi savitą reikšmę, ir net nėra būtina, kad jie būtų matomi – gali būti nešiojami tiesiog po drabužiais.

Kai kurios moterys sutinka, kad įvairūs pakabukai padeda nugalėti stresą ir nerimą – įtampos minutėmis norisi ką nors liesti, sukioti, spausti rankoje.  Kita vertus, einant į svarbų susitikimą ar vedant paskaitą, kalbant viešumoje geriau vengti tokių aksesuarų – ne tik dėl to, kad tai gali traukti kitų dėmesį ir blaškyti, bet ir dėl to, kad nepavyktų išsiduoti apie jaučiamą nerimą, baimę ar įtampą.

Skaityti visą straipsnį “Stiliaus akcentai: pakabukai ir sagės” »