Yhs fh_lsonswrow

Būtos komandos nariu burinės šventės Graikijoje – Paras, vairuojantis chartijos stotį

parašė , 2017-01-13 11:33

Buriavimas Graikijos salose yra tikrai puikus pasirinkimas fantastišką laiką per vasaros atostogas, laiką jūsų gyvenimo, į kurį jūs sugrįšite.

Nenugalimos Egėjo jūros mėlynos spalvos pakankamai, kad įtikintų bet kokį galimą jūreivį. Svarstydamas apsaugotas įlankas, taikius vandenis ir idealias gamtines sąlygas jūs nesumišite nuomoti valtį ir atrasti unikalų Graikijos salų grožį.

Graikijos salos yra garsios savo smėlėtais paplūdimiais, kurie yra saugūs ir aiškūs: čia ir nėra jokios galimybės grasinimo prie ryklio ar nesėkmės nueiti, plaukiant dėl stiprių ir pavojingų bangų. Gamtinė aplinka nėra tiktai labai draugiška bet taip pat ir įdomi.
Skaityti visą straipsnį “Būtos komandos nariu burinės šventės Graikijoje – Paras, vairuojantis chartijos stotį” »

Brazilija ir Amazonės atogrąžų miškas – kodėl aplankyti?

parašė , 2016-10-10 11:15

Yra skirtingų atrakcijų šioje planetoje žmonėms, kad aplankytų ir viena tokia vieta, kuri turi būti aplankyta žmonių bent jau, kai tik jų gyvenimo trukmėje yra Brazilija ir Amazonės Atogrąžų miškas. Atogrąžinės Amazonės džiunglės yra pilnos skirtingų tipų būtybių ir augalų, kurie negali būti surasti jokiose kitose pasaulio dalyse. Vieta neturi jokių šiuolaikinių malonumų, ir todėl, tai yra vis dar labai šalia Motinos Gamtos. Daug mokslininkų su palūkanomis augalo rūšiai vis dar atranda naują rūšį augalų nuo šios vietos ir net yra daug neatrastų rūšių šioje pasaulio dalyje. Amazonės atogrąžų miško pravardė yra Žemės baseinas kadangi upės Amazonė teka per dalis skirtingų šalių kaip Peru, Kolumbija, Brazilija, ir net Ekvadoras ir vienas penktas pasaulinių vandeninių srautų dalyvauja čia
Skaityti visą straipsnį “Brazilija ir Amazonės atogrąžų miškas – kodėl aplankyti?” »