Buriavimas naujoko – jūsų burinė valties paleidimas

parašė , 2016-07-07 22:46

Šiame buriniame naujoko straipsnyje, aš norėčiau paaiškinti, kaip pradėti burinę valtį nuo priekabos valtims vežti žingsnis po žingsnio. Pirmas daiktas kurį aš darau, kai aš atvykstu į valties rampą turi tikrinti, kad pamatytų, jei bet kas šiuo metu naudoja tai. Jei niekas nėra, aš apverčiu vilkimo transporto priemonę, kad aš būčiau padėtyje, kad nusileisčiau valties rampa. Tačiau, prieš iš tikrųjų nusileidimą ant rampos, aš įvykdau kitus parengiamuosius žingsnius tuo metu, kai vis dar ant sauso plokščio paviršiaus. Ar jei kažkas šiuo metu panaudos valties rampą, aš vėl imsiuosi šitų tų pačių žingsnių tuo metu, kai automobilių stovėjimo vietoje. Ir kai tik valties rampa yra pasiekiama, ir aš užbaigiau kelis parengiamuosius žingsnius iš pradžių, aš nusileisiu ir padėsiu ją į vandenį
Yra tuo, ką jūs turite padaryti iš pradžių.

Aš nuimu saugumo grandinę nusilenkime, ir paskui aš einu į nugarą valties ir nunešu nailono diržą. Tokiu būdu, burinė valtis sugebės plaukioti nuo priekabos ir atskiras nuo to, kai tik tai panardinama.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Patarimas: yra mažas patarimas, kuris išgelbės jus pinigai ir laikas. Įsitikinkite, kad atjungtumėte priekabos laidą nuo vilkimo transporto priemonės anksčiau, negu jūs palaikysite priekabą į vandenį. Tai išvengs išdeginti elektros lemputes be reikalo. Priežastis, kad svogūnas gali išdeginti yra, nusileisdama rampa, jūsų koja bus pastoviai ant stabdžio, ir todėl priekabos valtims vežti stabdžių signalai pasidaro karšti. Bet vieną kartą panardintas, jie pasidarys net karštesni, ir gali lengvai trumpas lauke šiame punkte. Patikėkite manimi, aš žinau, kad tai dirba, todėl, kad vieną dieną, pradėdamas mano burinę valtį aš užmiršau atjungti priekabos žibintą ir išdeginau vieną iš svogūnų tučtuojau. Pabandykite šį kitą kartą, kurį jūs pradedate, aš manau, kad jūs būsite maloniai nustebintas.

Paskui, aš pridedu 25 pėdų dalį nailono virvės į burinės valties nusilenkimą. Tada aš rodau pusės veidrodžius ant savo vilkimo transporto priemonės žemyn, kad aš galėčiau pamatyti valties rampą, nusileisdamas ji. Tai neleidžia man nubaidyti rampą, kadangi jūs negalite pamatyti priekabos valtims vežti šiame punkte, kad panaudotumėte kaip užuomina. Kai tik priekaba yra visiškai panardinta, aš padėjau transporto priemonę į parką greta automobilių aikštelės stabdžio. Ir paskui aš tęsiu išleisti burinė valtį nuo priekabos, lėtai įsukdamas rankena gervės rankeną lauke, kol valtis nėra dabar laisva nuo priekabos.

Patarimas: perspėjimo žodis yra nusipelnytas čia, prašom siekti laikyti laisvas nuo valties gervės rankenos ypač, kai gervė yra po įtempimu prie burinės valties svorio. Mano Renken 18 pėdų burinė valtis sveria daugiau kaip 1 200 svarų ir kuria daug įtempimo ypač, kai tai yra ant valties rampos nuolydžio. Vieną dieną aš atsitiktinai išleidau gervę, būdamas išblaškytas, ir rankena beveik išmušė mano du priekinius dantis! Laimei mano odontologas buvo tik viršuje gatvė, ir aš turėjau paskirti nepaprastą susitikimą. Neleiskite to vykti jums! Jei jūs einate į greitą paleidimą burinė valtis, įsitikinkite, kad jūs dedate rankeną į neutralią padėtį iš pradžių, kad išvengtumėte bet kokio asmeninio savęs savarankiškai sužalojimo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Aš noriu išleisti burinę valtį nedaug laiku po to, kai tas nelaimingas atsitikimas, pasukdamas gervę elgiasi lėtai su mažai laiku, įsitikindamas, kad sulaikytų mano kūną laisvą nuo jos, kol aš negaliu nukabinti gervės diržo nuo nusilenkimo. Tada aš švelniai pastumiu burinę valtį nuo priekabos abiem rankomis, tada aš užgrobiu 25 pėdų virvę, paminėtą anksčiau, tokiu būdu aš neturiu nueiti, plaukdamas į tai, ir surišti tai iki doko, kontroliuodamas tai su virve. Ten jūs turite tai, su šitais keliais žingsniais, ir perspėjimo žodžiai įgalins jus pradėti jūsų burinę valtį pirmą kartą. Iki mano kito straipsnio – Laimingas Buriavimas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *