Buriavimas naujoko – jūsų burinės valties paruošimas žiemai

parašė , 2013-04-26 21:59

Aš labai nenoriu pripažinti tai, bet čia Šiaurės rytuose, kai tik lapkritis smogia oriniams ir vandeniniams temperatūriniams lašams kaip uola ir jei jūs turite šlapią/sausą kostiumą, atėjo laikas pakelti burinę valtį žiemą. Kas iš tikrųjų prideda, kad sužalojimo įžeidimas yra, kad lapkritį vėjai yra gana bauginantys, ir pučia nuolatos. Tačiau, nenoriai aš padėjau savo valtį žiemą, ir aš maniau, kad aš pasidalysiu su jumis, kaip aš padariau tai. Pirmas daiktas kurį aš darau turi išimti viską iš burinės valties, apimdamas pagalvėles, inkarą, virves, ir svarbiausias 12 voltų baterija, kurią aš naudoju, kad valdyčiau aux žibintą. Aš taip pat įsitikinu, kad svarbiausia burė ir kliverio burė yra visiškai pirmas kreditas nemokamai sausos prieš jų žiemą sudėjimą į vietą
Aš kaupiu labiausiai viską kaip burės rūsyje ir keli kiti daiktai kaip pagalvėlės mano pašiūrėje.

Mano kita įmonė įsitikina, kad visas vanduo yra ne valties korpuse, kadangi aš nustatau drenažo vietą kabinos rajone ir kitame viduje kabinos rajonas, kuris neturi jokio drenažo. Toks kabinoje panėšėja į atmatų duobės siurblio duobę be siurblio, ir aš turiu panaudoti šlapią-vac, kad nuneščiau bet kokį vandenį, kuris didėjo ten, kitaip tai sušaltų klubas buda ir galėjo padaryti reikšmingą žalą stiklo pluošto korpusui.

Vairuodamas Patarimą – šiais metais aš taip pat pasinaudojau gražia šilta diena, kad pajudėčiau, mano priekaba dega aukščiau ant priekabos, kad aš galėčiau dabar duoti priekabai arbatpinigių, jei vyksta, vanduo yra seklus, paleisdamas mano valtį. Jei aš neturėčiau perkeltų juos, aš nesugebėčiau duoti priekabai arbatpinigių, kadangi žibintas smogtų valties rampai ir sugadintų juos. Aš buvau patenkintas, kad aš rūpinausi tuo dabar, užuot laukęs iki kito pavasario, kai paskola internetu aš greičiau plaukti priešingai žibinto tuo laiku fiksavimui.

Kai tik viskas yra ne valtyje, aš apėmiau burinę valtį brezentu, gana dideliu, kad apimčiau ją nuo laivagalio į nusilenkimą. Aš gavau brezentą su bungee virvėmis į priekabą valtims vežti, kad laikyčiau tai vietoje. Stiebas ir bumas tarnauja gerai kaip centro valdyba, jei jūs būsite, kuris formuoja mestą stogą brezentui virš valties, kad lengvai numestų nuo vandens ir sniego. Aš taip pat dengiu valties gervę dalimi krosnies vamzdžio, kuris natūraliai sukasi aplink tai ir lieka vietoje prie įtempimo ypatybių metalo, ir aš dengiu kliuvinį 5 galonų kibiru, kad sulaikyčiau tai sausa be to. Aš taip pat naudoju 3 rv domkratus, kuriuos aš naudoju, kad gaučiau priekabą nuo svorio bet kokios sniego naštos, kuri gali susikaupti per žiemą. Aš sukėliau vieną iš domkratų po viduriu ilgo priekabos liežuvio ir du nugaroje ant kiekvienos pusės priekabos rėmo, kuris sutrukdys bet kokiam galimam pakenkimui to nuo bet kokio papildomo sniego svorio. Šlapias sniegas ir ledas gali būti labai sunkūs ir galėjo pabrėžti priekabos rėmą už savo svorio apribojimo.

Buvimo gaida mano kitam buriniam naujoko straipsniui apie esančio už borto paruošimą žiemai. Iki tada – Laimingas Buriavimas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *