Vasaros pramogos: dviračiai ir baidarės

parašė , 2021-08-12 17:10

Vasarai perkopus į antrą pusę, dirbantieji masiškai išeina atostogų ir bando pasinaudoti paskutine galimybe šiais metais papramogauti šiltuoju metų laiku. Kiekvieną vasarą didžiausi srautai užgula Palangos ir kitų kurortinių miestų gatves būtent rupjūtį, kai žmonės pradeda savo atostogas siekdami pataikyti ant orų, kurie būtų nei per šilti, nei per šalti. Kadangi Liepa buvo karščiausia per daug metų, atostogas pradėti rugpjūčio mėnesį atrodo kaip labai geras pasirinkimas.

DviračiaiKokias pramogas žmonės renkasi dažniausiai? Kurortinių miestų, Palangos, Nidos, Neringos ir kitų lankymas, maudimasis jūroje yra turbūt dažniausias pasirinkimas. Žinant, kad alternatyvų nelabai buvo išvykti kitur, tokios atostogų kryptis atrodo neišvengiamos. Bet aktyviosios pramogos patraukia vis didesnę atostogaujančiųjų dalį. Žmonės nebenori praleisti visų atostogų drybsodami ant smėlio prie jūros ar kito vandends telkinio, todėl renkasi aktyvesnį poilsį.

Dviračiai ir su jomis susijusios pramogos yra neįpareigojančios ir nereikalaujančios didelių išlaidų (darant prielaidą, kad žmonės turi nuosavą dviratį, nors jo nuoma šiandien irgi įmanoma ir nėra brangi). Pasiplaukiojimas baidarėmis irgi skamba viliojančiai ir tuo susigundo vis daugiau poilsiautuojų, kurie aplanko vietines sodybas ir pasiplaukioja greta esančiomis upėmis.

Bet yra dar viena galimybė: jei norite tuo pat metu aktyviai pasportuoti ir išmankštinti visą kūną, labai patogu rinktis pasivažinėjimą dviračiu ir pasiplaukiojimą baidarėmis tuo pat metu. Paplaukiojus baidarėmis ir pamankštinus nugaros, rankų ir kitus viršutinės kūno dalies raumenis, galite drąsiai sėsti ant dviračio ir pamankštinti kojas. Plaukiojimas baidarėmis leidžia susipažinti su nuostabia Lietuvos sodybų gamta iš vieno rakurso, o važinėjimasis dviračiu leidžia tą patį malonumą patirti visai kitu rakursu.

Tik jei jau kalbame apie tokias pramogas, tai reikia žinoti du dalykus. Viena – tam jums geriausiai pasitarnaus kalnų dviračiai, kurie yra pritaikyti važinėtis tokiais maršrutais ir kelio paviršiais. Taip pat svarbu surasti baidarių nuomotojus, kurie gali parūpinti maršrutą (o geriausiu atveju ir transportą) pasivažinėjimui dviračiu.

Rinktis tarp dviračio ir baidarės nebereikia, nes nesunkiai galite rasti paslaugų tiekėjų, kurie leis jums suderinti daug norimų pramogų vienu metu. O tai ne tik pasivažinėjimas dviračiu įdomiomis ir gražiomis vietovėmis, bet ir atitinkami ir prie jūsų priderinti nakvynės plotai sodybos teritorijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *