Geriausi ketveri patogumai, kad turėtų laive upės kruizo laivą

parašė , 2013-07-09 15:35

Tingiai mažindamas upės paėmimo apimtį rinkinyje skirtingos natūralios natūralios aplinkos, kultūrų, serveriai.lt įžymybių ir garsų – upės kruizas daro fantastiškas vasaros atostogas, nesvarbu kuo jūs esate.

Bet darbas taip prabangoje daro visa tai maloniau ir yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl šis atostogų tipas tapo vienu iš populiariausių po visą Europą šiuo metu.

Jei jūs esate abejojantis, kas laukti laive, apačioje yra sąrašas geriausių ketverių patogumų, kuriuos jūs galite laukti, kad surasite nuo vieno iš puikių laivų, kurie paėmė į Europos upes per keletą pastarųjų metų.
1. Kabinos – Šiuolaikinės dienos kabinos yra visi aprūpintos į aukščiausius standartus, su patogumu būdamas vienas iš svarbiausių jūsų kelionės faktorių. Dauguma gyrimosi televizija, en rinkinio patogumai ir aukštos kokybės patalynė, kol keli net siūlo saulės denį, kur gyventojai gali atsipalaiduoti kaip valtis ima juos per dalį labiausiai stulbinančio peizažo, kurį jūs tikėtina surasite kur nors kitur pasaulyje.

2. Puikiai pietų restoranai – Su kokybe būdama optimalus žodis ant šitų kruizo laivų, jūs baidariu nuoma galėtumėte laukti maisto būti tuo pačiu ir, prie visų pranešimų, jūs nebūsite neteisingas. Su puikiomis virtuvėmis nuo įvairovės skirtingų kultūrų, pasiekiamų laive, jūsų ekspedicija bus be abejo sustiprinta aukšto standarto greiti kreditai maisto ir paslaugos, pasiūlytos viršuje.

3. Baras – neleidžia lėtų ir nuramintų apylinkių kvailinti jus, keleiviai upės kruizuose žino, kaip nuvilti jų plaukus, ir su barais ant valdybos, siūlančios viršuje dalį geriausio Europos ir pasaulinio alaus aplink, jūs esate įsitikinęs, kad turėsite fantastišką laiką su savo mylimais vieno dolerio banknotais. Su įvairove įvykių, vykstančių baruose visur jūsų šventėje, tai gali taip pat atstovauti didelei galimybei jums pasitikti kitus keliautojus panašioje padėtyje į save savarankiškai.

4. Apžiūrėjimo deniai – yra tuo, apie ką upės keliavimas jūra yra viskas. Posėdis su jūsų mylimais vieno dolerio banknotais, apžvelgdamas sugluminimą supantys nustatymai, kol gurkšnojimas ant vyno stiklinės yra meili atmintis daugeliui, kas gėrėjosi upe, keliaudamas anksčiau.

Bet koks laivo tipo jūs važiuojate šią vasarą, garantuojama, kad jūs turėsite atmintiną laiką su savo mylimais vieno dolerio banknotais. Tik įsitikinkite, kad jūs atnešate telekamerą, tokiu būdu jūs galite branginti savo patirtį likusiai daliai jūsų gyvenimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *