Ištirkite burgundišką kanalą baržos kruize Prancūzijoje

parašė , 2017-04-01 15:15

Burgundija yra viena iš gražiausių sričių Prancūzijos, ir tai yra taip pat viena iš populiariausių vietų turistams. Geriausias būdas atrasti Burgundiją yra be abejonės baržos kruize Prancūzijoje, tokiu būdu yra vadovas to, ką jūs galite laukti, kad pamatysite ir padarysite tuo metu, kai ten.

Taika ir Ramumas Dominuoja

Tikras džiaugsmas tęsimo baržos kruizo Prancūzijoje ant Burgundiško Kanalo yra taika ir ramumas, kurį jūs patirsite. Burgundija yra ypač graži sritis, ir jūs pasirodysite ėjimas pro šalį besiridenančių kalvų, stulbinančio užmiesčio ir senovinių kaimų.
Jūs galite klausyti birdsong garso, stebėti galvijus laukuose šalia kanalų, ir gėrėtis iš tikrųjų atsipalaiduojančia patirtimi laive. Tipiškas baržos kruizas paims jus apytiksliai 60 mylių palei kanalą, duodamas jus daug laiko gėrėtis praeinančiu peizažu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kelionė Atsivertusioje Baržoje

Baržos kruizas Prancūzijoje per Burgundiją siūlo daug pasirinkimo, bet vienas iš geriausių važiuoja atsivertusioje baržoje. Daugelis jų priskiria pradžiai 20-ojo šimtmečio, kai jie buvo panaudoti, kad vežtų prekes palei kanalą, ir kai kurie iš jų buvo dabar paversti į prabangias baržas – dažnai vadintas kaip plaukiojantys viešbučiai. Šitos elegantiškos baržos suteikia jums visa kas įmanoma patogume ir yra dažnai valgomasis, baras, saulės denis ir kabinos su en-rinkinio miegamaisiais, darant tai puikus būdas važiuoti stiliaus.

Kas Pamatyti

Taip pat kaip tiesiog gražaus užmiesčio stebėjimas praeiti pro šalį, jūs galite surasti, kad jūs sugebate tęsti įvairias ekskursijas ant kranto, kai barža stato į doką. Jie gali apimti variklį lauke į kaimyninį miestą ar palūkanų kaimą, kur jūs galite pamatyti atrakcijas apimant katedras, châteaux, abatijas ir rinkas. Jūs galite taip pat sugebėti gėrėtis vynų degustacija ar valgiu restorane.

Kai kurios iš įsimintiniausių vietų Burgundijoje apima kitą.

Beaune: vyno srities sostinė, kur jūs galite aplankyti vyno rūsį ir gėrėtis degustacija, ar pamatyti kitas įsimintiniausias vietas tokias kaip Hospices de Beaune.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dižonas: gražus miestas, kur jūs galite aplankyti garsų gamina rinką, lanko garstyčios parduotuves ir ima kelionę po Notre-damos katedrą de Dijon.

Château de Bussy-Rabutin: graži pilis, priskirianti 13-ajam šimtmečiui.

12-asis šimtmetis Abbaye de la Bussiere ir jo įmantrūs sodai.

Château de Châteauneuf-en-Auxois: tvirtovė, esanti datuojama į 15-ąjį šimtmetį.

Burgundija yra viena iš gražiausių sričių Europoje, ir jūs galite atrasti tai geriausiame būde, galimame, kai jūs tęsiate baržos kruizą Prancūzijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *