Kaip sutaupyti perkant maistą

parašė , 2013-05-24 07:53

Bene kiekviena šeimininkė susiduria su vargais, keliaujant į prekybos centrą apsipirkti maisto prekių. Žinoma, galbūt vieniems tai atrodo itin paprasta ir nesudėtinga procedūra, tačiau ne viena moteris pastebi, jog norint išleisti mažiau ir gauti daugiau reikia šiek tiek padirbėti. Daugelis pirkėjų turi savo technikas bei metodus, padedančius sutaupyti maisto produktams, tačiau jei nesate vienas jų ir pastebite, jog maisto produktai užima vis didesnę biudžeto dalį, štai keli patarimai.

Kainų etiketės ir pakuotėsKainų etiketės yra nebe labiausiai gąsdinantis dalykas prekybos centre. Visi puikiai žino, jog šiomis dienomis maisto kainos yra gana aukštos, na o tai verčia šeimininkes imtis gudrybių. Visų pirma keiskite savo įpročius. Niekada neikite į parduotuvę alkani, nes būtent tokiomis situacijomis patrauklios pakuotės sužadina apetitą ir įsigyjame bereikalingo šlamšto, tokio kaip saldumynai ar gaivieji gėrimai. Taip pat stenkitės apsipirkinėti vieną kartą per savaitę, taip išvengsite papildomų kelionių bei nereikalingų pagundų.

Taip pat stenkitės rinktis racionalesnius pasiūlymus. Greičiausiai pastebėjote, jog pienas kartoninėse dėžutėse yra daug brangesnis nei tas, kuris pilstomas į maišelius. Manote, jog tokios pakuotės yra pranašesnės? Nebūtinai, jums tereikia įsigyti plastikinį indelį, į kurį statomas pieno pakelis ir galite džiaugtis tokiu pačiu patogumu už mažesnę kainą. Neretai tas pats produktas skirtingoje pakuotėje gali kainuoti daug daugiau, tad stenkitės rinktis protingai ir taip sutaupysite dalį pinigų.

Žinoma, neapsigaukite su specialiais pasiūlymais. Neretai kainų etiketės praneša apie taikomas nuolaidas, tačiau pastarosios galioja tik su specialiomis klientų kortelėmis. Taigi, jei renkatės būtent tą prekę dėl galiojančio pasiūlymo, įsitikinkite, jog pastarasis jums galioja.

Pirkite didesniais kiekiais. Tai galioja tikrai ne visoms prekėms, juk niekam nereikalingi septyni pieno pakeliai? Visgi, verta susimąstyti apie kitas prekes, tokias kaip miltai, makaronai, ryžiai ir t.t. Didesnės produktų pakuotės neretai leidžia sutaupyti, na o žinant, jog miltai šeimos racione yra reikalingi, galima rinktis ir didesnės talpos įpakavimą.

Nesivaikykite skambių pavadinimų. Dažnai apsiperkant itin didelis dėmesys kreipiamas į prekinį ženklą. Palyginus kelis skirtingus prekės ženklus galima pastebėti, jog kainų etiketės gerokai skiriasi. Visgi, pavadinimas nėra ženklas, jog prekė geresnė ar kokybiškesnė. Jei norite būti tikri dėl kokybės, prekes rinkitės pagal gamintoją. Neretai tas pats gamintojas leidžia kelias prekių serijas, skirtas įvairioms pirkėjų grupėms, na o tai šansas sutaupyti. Jei rinksitės gamintoją, o ne pavadinimą, galėsite džiaugtis ta pačia kokybe už mažesnę kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *