Keliaukite autostopu burinėse valtyse!

parašė , 2017-11-13 16:58

Kaip jūs galite vairuoti pasaulį be kada nors turėjimo, ar valties pirkimo? Keliaukite autostopu burinėse valtyse, žinoma!

Gal Jūs norėtumėte neribotą nuotykį, žr. vietas sunkiai į prieigą, nėrimą rifuose tolimose vietose, gėrėkitės skirtingomis kultūromis ir studijuokite naujus įgūdžius visi ant aptempto biudžeto! Kai kuriuose retuose pavyzdžiuose, net užmokėtuose už tai! Kaip?

Lengvas! Išleiskite mane atsakyti kai kuriuos iš neatidėliotinų klausimų, besisukančių jūsų smegenyse!

Q. Jums reikia plaukiančios patirties? A. Ne… viskas, kurio jums reikia yra teisingas požiūris, būti lengva sektis su ir pasiruošimas studijuoti ir užtraukti jūsų svorį.
Q. Ką tai tikėtina kainuos? A. Aukojimas maistui, kartais kuras, bet atsimena, kad vėjas yra laisvas…, kurį jūs turėtumėte užmokėti bet kokiu būdu ir esate purvas, pigus palyginti su kaina avialinijos bilieto ir sutarimo maršrutuose!

Q. Kur jūs galite surasti jachtos reikėjimo komandą? A. Valčių prieplaukos skelbimų lentos, jachtos klubai, ant linijos, ant skelbimų lentų užpakaliniuose pakuotojo bendrabučiuose ir eina į valčių prieplaukas ir pokalbį su jūreiviais ten.

Sugautas Jūsų Palūkanos? Norėkite Pasimokyti Daugiau!

Mano trys patirtis:

1. Man reikėjo komandos, kad palydėčiau mane per Tasmano jūrą nuo Naujosios Zelandijos į Australiją, tokiu būdu aš skelbiau pranešimą Jachtos Klube Salų įlankoje. Jaunas moteriškas žygeivis nuo Izraelio atsakė tai; Orit neturėjo jokios burinės patirties ir keliavo autostopu aplink pasaulį…, ji buvo didelis vertingas dalykas kelionėje. Orit požiūris ir pasiruošimas pasimokyti, dalyvaukite šturvalo paėmime, ir laikrodžių darbas padarė ją labai vertintu komandos nariu, ir ji virė viršuje kai kuriuos blizgančius valgius.

2. Australijoje, kai aš vairavau viršuje Rytų pakrantę į Sekminių Salas aš pakėliau pranešimą poros Žygeivio bendrabučių, ir akimirksniu apskritai turėjo porą nuo Anglijos, kad palydėtų mane. Jie neturėjo jokios patirties.

3. Plaukdamas į Taikias Salas ant kieno nors jachtos buvo penkių mūsų vienas iš jų jaunas mergaitės keliautojas autostopu, kuris kreipėsi tinkle, ji važiavo iš Oklendo į Tongą ir paskui šokinėjo laivas į kitą jachtą, kad pasistūmėtų jos reisas visame pasaulyje. Jos vienintelė patirtis buvo kelionė ant vieno iš Aukštų Laivų, kur ji studijavo kelis pagrindinius įgūdžius.

Tai yra tik, kaip lengvas tai yra! Esmė kurios jums reikės yra laikas ir teisingas požiūris!

Kaip Padaryti Save Pageidaujamu Komandos Pagalbininku:

Nueikite į vietinį Burinį Klubo ar Jachtos Klubą ir sužinokite, kada savaitės vidurio lenktynės eina ar bet kokios kitos ‘smagios’ lenktynės ir būti ten ankstyvos… Aš garantuoju, kad bus keli jachtos savininkai, laimingi paimdami ant papildomos komandos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs turite laiką, išeina kelios savaitės į eilę ir daro tai žinoma, kad jūs trokštate būti komandos nariu ant burinės valties… net pakrantės. Kaip tie, kurie keliauja autostopu nuo vieno miesto ar salos kitam. Daug škiperių daro pristatymus savininkams, jūs galėjote sugauti vieną iš šitų pristatymo burinių valčių… ir kažkokio mokesčio ar aprūpinti valgius.

Pasimokykite tiek daug, kiek jūs galite apie buvimą burinėje valtyje…, škiperis turės jus, darydamas pagrindinę valtį ‘medžiaga’… pakėlimas burės ar ant gervės traukimo keliuose lapuose… Ir tai atneša man kažkam kita…

Studijuokite terminologiją… todėl, kad tai yra visa nauja kalba…, jūs galite studijuoti dalį to ant linijos, kad jūs nebūtumėte užbaigtas manekenas, kai škiperis paprašo, kad jūs užtrauktumėte svarbiausiame lape ar sureguliuotumėte keliautoją!

Jūs gavote kokius nors tinkamus vartoti įgūdžius padaryti jus labiau pageidaujamą? Jūs esate geras virėjas ar bent jau galite sudėti širdingą valgį? Jūs gavote bet kokį kitą unikalų įgūdžių kirpėją ar masažistę, nėrimo dėstytoją ar kažką kita pakelti jus ten virš kitų? Galbūt kalbėkite kita kalba ar žinokite smagius kortų žaidimus? Jūs esate entuziastingas žvejyba ir galite sugauti kelis valgius?

Žinokite didžiąją laiko dalį, kad jūs neįsitaisysite patogiai, gurkšnodamas ant šaltų gėrimų. Kiekvienas laive padeda bėdoje su kasdieninėmis burinėmis užduotimis. Laikydamas švarią valtį, ir gerai palaikytas, valgio gaminimas, navigacija ir net paėmimas šturvalo/rato ir vairavimas valties, nors automobilio pilotas bus dauguma kartų.

Vienas iš svarbiausių daiktų yra sąrašo leidinio laikrodis, laikydamas jūsų akis, atidarytas laivams ar kažkam kita, kas jūs turėtumėte išvengti taip pat kaip atlaikyti pakeitimus. Tai yra kažkas, kuris komanda daro 24 valandas dieną.

Pagarba, kad jachta gali būti kažkokiu naminiu malonumu tai tas kelias, laiko jūsų ‘medžiagą’ tvarkingą, kosminis yra premija, stebėti atidžiai galvas (tualetas) etiketas niekas blogesnio negu jūrinio tualeto atkimšimas.

Svarbiausi Daiktai, kai Jūs Keliaujate autostopu Burinėse valtyse:

Jūs turite būti lengvas sektis su!

Kai aš kirtau Tasmano jūrą su Orit žygeivis be patirties, aš taip pat turėjau vaikiną laive su daug patirties jachtos lenktynėse. Jis buvo absolute skausmas, tikras žino visa tai, kuris netraukė jo svorio, ir mes negalėjome laukti, kad atsikratytume nuo jo Lord Howeo Island nuo Australijos pakrantės.

Orit artėjant tam laikui sužinojo, kaip valdyti valtį, buvo labai geras ant GPS galų gale, ji buvo 24 metai, ir tai yra tik kitas kompiuteris ir galėjo pavaizduoti grafiškai kursą apie diagramą. Ji pakėlė daug naujų įgūdžių.

Patirtis moko, kad jūs daug gyvenime… nedarote jų?

Kita situacija kurią aš susitikau buvo ant reiso, kurį aš ankščiau paminėjau į Taikias Salas su 5 mūsų laive. Jaunas mergaitės keliautojas autostopu užmokėjo už jos kelionę skirtingame būde, mes užmokėjome tik už mūsų kasdieninį maistą tuo laiku 20$ diena ir padėjome bėdoje su visomis plaukiančiomis užduotimis.

Ji miegojo su 50 metų kažkas, škiperis ir labai garsus ‘trenkimas’ sulaikė mus nemiegančius naktį ir buvo argumentuotas tvirtinimas su likusia dalimi mūsų, kas užtraukė mūsų svorį buriavime ir valties priežiūroje. Ji buvo serganti jūrlige pusė reisas ir retai darydavo patiekalus ar bet kokias kitas namų ruošas.

Komandos harmonija atvyksta virš visa kita laive, ypač ant mažesnių valčių. Nėra daugelio taškelių, kad pasislėptų ant mažos jachtos, kai žmonės nesiseka. Mano patirtis nebuvo, ‘kurį blogai’, bet aš išgirdau apie tam tikras šiurpias situacijas, kur Kapitonas ir komanda… padedanti tai švelniai, nesisekė! Kaip moteriškas škiperis aš turėjau būti atsargus, ką aš paėmiau laive kaip komanda, taip atminkite tai, pristatydamas save savarankiškai komandai.

Burinė valtis ir Kapitonas:

Tai gali būti lengva būti pagaunama susijaudinime reiso ir radimo išvykos, bet atsiimti žingsnį! Pasitikite Kapitoną ir praleiskite kažkurį laiką, kalbėdamas su juo.

Kiek patirties jis ar ji turėjo? Jie plaukė pakrantės ar nuo kranto pusės? Kapitonas yra lengvas kalbėti su ir ‘vaiskus’? Kaip ilgai jie valdė valtį? Kaip jie valdo naktinės pamainos sukimąsi? Kas yra jūsų Kapitonų laukimas?

Jei jūs esate jauna mergaitė ir Kapitonai, vyras… svarsto, jei jūs patikėtumėte juo vienas mylios lauke jūroje… geriausiai, kad važiuotumėte skaičiais! Kokiame sezone yra jūs plaukiantis pavyzdžiui ne uragano/ciklono sezonas!

Jūs ketinate praleisti daug laiko kartu, savaičių, galbūt mėnesių, taip įsitikinkite, kad jūs jaučiatės atsipalaidavęs! Išvenkite trūktelėjimo ir vieno dolerio banknotų, kas turi tendencijas būti Kapitonu Bligh!

Ir… Įsitikinkite, kad jūs matote valtį!

Tai žiūri jūra, verta pagrįstas vieno dolerio banknotais, kuriuos jūs tęsėte plaukiančiame klube? Paklauskite kito škiperio, jei tai yra jūra verta valtis! Tai gerai atrodė įrengtu? Paklauskite apie saugumą ir navigacinę įrangą! Geriausiai visų tęsia pinigų prievartavimo kruizą… Jūs jaučiatės atsipalaidavęs?

Tai yra viskas nuo tvoros keliautojo autostopu pusės, bet Kapitonas turi jaustis atsipalaidavęs su jumis. Pristatykite save švarus ir tvarkingas ir būkite mandagus. Paaiškinkite škiperio priežastis, jūs būtumėte vertingas dalykas laive ir pasiūlytumėte padėti neparuošti laivą reisui jokia kaina, žinoma… Ir padarykite tai! Tai yra geras kelias greta pinigų prievartavimo kruizo, kad pamatytų, kaip jūs seksitės anksčiau, negu jūs apaksite žemės.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Padėkite save Kapitonų batuose…, tai yra jo valtis…, kodėl jis norėtų pasirinkti jus, kad kirstų vandenyną su kaip komanda? Ką jūs galite padaryti jam/jos?

Laimingas Dėl Kapitono ir Burinės valties… Dabar, Kas?

Parduokite save:

Jūs nesate plaukianti superžvaigždė, bet jūs norite pritaikyti su Kapitonu ir kita komanda! Jūs esate laimingas studijuodamas ir padarydamas plaukiančias užduotis ir apimdamas naktinį laikrodį! Skatinkite savo kitus įgūdžius, kad atskirtumėte jus!

Taip buriavimas tik neįsitaiso patogiai su šaltu gėrimu…, ten vairuoja namų ruošas, kad padarytų, bet yra taip pat daug laiko tam, kad atsipalaiduotų ir pasilinksminti. Paimkite truputį muzikos ir knygų skaityti. Muzikos instrumentas, jei jūs žaidžiate, kad turėtumėte kelis dainuoja – į priekį!

Bus laikų, kuriuos jūs jausite viename su aplinka. Pastovus antplūdis vandens kaip valties įpjovimai per jūrą, garsą bangų, ir mėlyną spalvą dangaus dieną ir žvaigždžių uždangos naktį yra neįtikėtinas. Gaudymas jūsų pietų nuo laivagalio valties ir turėdamas puotą tą naktį.

Vieną rytą nuo Minerva Reef 3 dienos plaukia nuo Tongos Salos Ramiajame vandenyne, mes apkeitėme alų omarams su kai kuriais pagal prigimtį žvejais. Mes turėjome Šampaną, ir omaras pusryčiams tada nuėjo, nerdamas į koralą.

Buriavimas į naują uostą ar salą po bandymo valandų pamatyti prabėgomis žemės yra taip jaudinantis. Tirdamas ir susimaišydamas su skirtingomis kultūromis, kurias jūs randate jūs esate priimtas skirtingame būde, negu jei jūs buvote tik reguliarūs turistai.

Ir jei tai yra, kur jūsų jachta sustoja, daug uostų panėšėja į sunkvežimio sustojimą žygeiviams, kurie jūra keliauja autostopu burinėse valtyse. . jūs galite apkeisti valtis ir plaukti šalin į naujus maršrutus.

Tai yra nuostabus būdas važiuoti pilna nuotykio! Jūs gausite prieigą prie vietų, jūs niekada negalėjote joks kitas kelias ir turėti patirtį, kuri pasiliks su jumis gyvenimui! Geros žinios yra jūs, net nereikia didelio stash pinigų ar valdyti jachtą ar turėti plaukiančią patirtį… taip, ko jūs laukiate?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *