Kokius langus rinktis?

parašė , 2016-07-13 23:32

Langai ir durysNors šiandien jau visur esame įpratę matyti plastikinius langus, tačiau ar mediniai langai tikrai jau baigė savo dominavimo rinkoje laiką? Mes esame, kad tikrai ne. Dažnai medžio langai sukelia asociacijas su senais langais, kuriuos vis dar galima rasti pas senolius kaime. Deja, tai yra visiškai neteisinga asociacija, mat medžio langai yra tolygiai patobulėję savo dizaine, kaip ir plastikiniai langai. Nusprendėme apžvelgti medinių langų privalumus ir pranašumus prieš plastikinius langus.

Nesenstanti ir visuomet madinga klasika

Šiandien plastikinius langus žmonės renkasi ne tik dėl jų universalumo, tačiau jų pasirinkimą dažniausiai įtakoja nedidelė kaina. Nedidelė kaina, kaip visuomet, reiškia ne aukščiausią kokybę. Netegiame, jog plastikinigiai langai apskritai nėra kokybiški, tiesiog norime pabrėžti, jog lyginant su klasikiniais mediniais langais, jų kokybė neabejotinai mažesnė.

Visų pirmiausia, mediniai langai yra kur kas pralaidesni orui nei bet kokie kiti langai. Pralaidumas orui nereiškia, kad tai tolygu šalčio pralaidumui, nesuklyskite. Tiesiog, natūralus medis yra kvėpuojanti medžiaga, todėl pruikiai praleidžia orą ir garantuoja tai, jog nesikaups drėgmė, priešingai nei naudojant plastikinius langus. Naudojant plastikinius langus, ypatingai vonios ar virtuvės patalpose, susiduriama su langų rasojimu ir drėgnu oru, tačiau naudojant medinius langus galime garantuoti, kad neteks susidurti su šia problema.

Renkantis medinius langus, būsite tikri, kad jie yra tvirti ir sandarūs, todėl puikiai sulaiko šilumą bei yra ilgaamžiai. Vėlgi nesuklyskite ir nesijaudinkite dėl medinių langų pūvimo galimybės – tai būdinga tik seno tipo langams, šiuolaikiniai mediniai langai yra visiškai apdirbti naujausiomis technologijomis, kurios juos padaro ne tik be galo patraukliai atrodančiais, tačiau ir atspariais aplinkai.

Pripažinkime, jog klasikinis plastikinių langų baltas modelis dažnai yra jau gan pabodęs, tačiau renkantis medinius langus garantuosite savo namams ne tik ilgaamžį funkcionalų daiktą, tačiau ir be galo prabangiai ir klasiškai atrodančią interjero detalę. Klasikinių medinių langų spalvos, medžiagos ir formos ypatingai tiks nuosavose, saivtą natūralų dizainą turinčiuose namuose, kur ekologiški ilgaamžiai langai padės atskleisti išskirtinį jūsų namų dizainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *