Pasirinkimas tam, kad gautų nuolaidų kruizą

parašė , 2016-07-23 15:03

Leidimas į kruizą yra patirtis "vieną kartą gyvenimo trukmėje". Nesvarbu, kur jūs einate, įžymybės – būti tuo istorinis ar kultūrinis – yra užimančios kvapą ir unikalios, tuo metu, kai veiksmas laive laivas ir gražus supantis vandenynas daro maloniai kelionei. Patyrimas salos rojaus ar kito maršruto yra didelė galimybė atsipalaiduoti, bet net geresnė galimybė leidžiasi į kelionę ant nuolaidos. Tam, kad surastų nuolaidų kruizą, kokį pasirinkimą jūs turite?

Per Agentūrą

Internetas dalyvavo su kelionės ir kruizo agentūrų daugėjimu, atidarydamas nesuskaitomą daugybę pasirinkimų ir įvertindamas pasirinkimą tokioms kelionėms. Kadangi jūs dairotės tinkle, jūs surasite, kad kai kurios agentūros siūlo įvairius pasiūlymų paketus, pakėlimą, ir lenktyniavimus, visus su žemesnėmis kainomis turint omenyje
Pasirinkimas gali apimti grupės paketus ar nuleisti kainas ankstyvo ar praėjusia minute kelionės.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Per Planavimą

Kas daro ekstremalus couponing ir nuolaidų kruizas turi bendrai? Didelis iš anksto planavimas. Jei kruizas bus toks iš tikrųjų, kur jūs matote save, jūs pradėsite planuoti mėnesius iš anksto – ir to dalis sukelia ieškojimą labai. Apskritai, kruizai yra įvertinti žemesni bent jau šeši mėnesiai iš anksto.

Antra, praėjusia minute kruizo nuolaidos yra kitas – bet mažiau dažnas – galimybė. Kad surastumėte tokius reikalus, pradėkite ieškoti prieš nelygiai du mėnesius prieš tai, kai laivas, kaip numatoma, išvyks.

Kiti faktoriai, kai prieita prie planavimo, gali nuleisti kruizo kainą. Nukritimas ir pavasaris yra lėtesni laikai per daug atostogų, tuo metu, kai šventės ir vasara, dėl reikalavimo, pakelia kainą. Sutarimo kelionei nustatyme, imdamas ekonomišką metodą, tokio kaip daugiau kaip dviejų asmenų į kabiną užsakymas, nuleidžia mokestį už važiavimą.

Gavimas Uostui

Vienas iš brangesnių aspektų planuoti kruizą pasiekia į tikrą uosto miestą. Jei galimas, neskrisdamas į miestą ir vietoj to išvykdamas nuo artimesnio uosto ar vairavimo, šalina airfare kainą (ir viešbučio kaina, jei jūs atvykstate po dienos anksti). Vis dėlto, vairavimas atvyksta su maža kaina, be to, kadangi transporto priemonės turi idealiai būti sukauptos daug kelionės trukmei.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kitas Pasirinkimas

Keli kiti faktoriai turi potencialą, kad nuleistų kruizo kainą. Populiarumas ir kelionės įtakos kaina, ir mažiau išsirengtos kelionės išsirinkimas gali duoti santaupas, kurių jūs norite. Amžius, be to, gali būti faktoriumi, ir nukainoti kruizo keliones, gali būti pasiekiamas vyresniesiems ir vaikams, važiuojantiems su jų tėvais. Artimumas uostui ir naujumui laivo terminale gali taip pat nusiskusti žemyn kainą. Jei jūs esate dažnas keleivis laive, laivas ar linija, gaudamas nuolaidą gali įvykti po kelionių tam tikro skaičiaus paėmimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *