Pasiruošimas dizaino studijoms

parašė , 2016-05-15 22:27

Ruošiuosi po mokyklos baigimo stoti į modern graphic design. Esu tik jauna moksleivė, todėl dar tik dėliojuosi savo ateities kortas ir visiškai nežinau, kaip jos iš tiesų galiausiai iškris. Kaip iš tiesų susiklostys tas mano gyvenimas. Tačiau žinau, kad tikrai noriu dirbti su vaizdais. Renkuosi iš studijų Lietuvoje ir iš website designer London specialybės. Kol kas turiu dar pagalvoti apie tai, kas geriausiai man tiktų, kas padėtų iš tiesų kaip reikiant sukurti gerbūvį, pragyventi, gauti viską, ko reikia. Tačiau bus matyti. Štai ką aš mąstau ir kaip ruošiuosi būsimoms studijoms.

Mokyklos egzaminai

Grafinis dizainasKadangi daugiausiai laiko skiriu piešimui ir grafinių dalykų mokymuisi, mokyklos egzaminams pasiruošimas vyksta ne taip sklandžiai. Neįsivaizduoju, kam man reikia labai gerų lietuvių kalbos, lietuvių istorijos ar matematikos egzaminų, jeigu mano specialybė bus visiškai su tuo nesusijusi. Taigi, darau tik tai, kas būna visiškai būtina, o kiti dalykai lieka kažkur nuošaly.

Stojamieji egzaminai

Aišku, su didžiausiu užsidegimu ruošiuosi stojamiesiems egzaminams. Kadangi dar nesu tikra, į kurią grafinio dizaino mokyklą stosiu, tai dar ir negaliu visiškai pasakyti, kokie tikrieji turi būti tie egzaminai. Tačiau manau, kad tai galėtų būti akademinis piešimas kaip numeris vienas. Nesvarbu, ar važiuosi į Londono graphic design mokyklas, ar keliausi įpaprasčiausią mūsų Dailės akademiją – visada pateksi ten, kur reikia akademinio piešimo. Ir dažniausiai reikės mokėti piešti būtent žmogų. Taip pat mokausi ir kadruotės bei fotografijos pagrindų. Tai irgi yra dalykai, kurių reikalauja kai kuriuose universitetuose, koledžuose. Jeigu žinočiau tiksliai, ko reikės, galėčiau geriau pasiruošti.

Ką kalba žmonės

Šiaip viskas galėtų būti ir paprasčiau, jeigu turėčiau daugiau žmonių, kurie mane palaiko. Tačiau turbūt visi jauni žmonės, gyvenantys provincijoje, yra pasmerkti susidurti su tuo pačiu: su nesupratimu. Na nieko neina padaryti: suaugusieji tiesiog niekaip nesupranta, ko tu nori iš gyvenimo, ką tu nori padaryti, nuveikti. Jie tiesiog bando duoti tau kažkokią gyvenimo išmintį, kuri apsiriboja patarimais, jog tu maždaug turėtum gyventi savo tėvų namuose, nes pas tėvus visiems gyventi geriausia. Tačiau tai juk yra tikrai ne tiesa. Todėl kol kas labai daug informacijos renkuosi iš universiteto. Faktai rodo, kad geriausios studijos grafinio dizaino būtų Londone, tačiau širdis šiek tiek neramiai sudreba, kai pagalvoju, jog galbūt teks taip toli iškeliauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *