Plieninės ar ketinės krosnelės: ką siūlo rinkos lyderiai?

parašė , 2021-08-08 16:00

Stilingos, praktiškos, malonią šilumą sukuriančios krosnelės vis dažniau montuojamos nuosavuose namuose ir privačiuose būstuose. Tai viena populiariausių alternatyvų židiniui, vertinama dėl savo kompaktiškumo ir nepriekaištingos estetikos. Krosnelės gali būti naudojamos tiek kaip pagrindinis šildymo sprendimas mažose patalpose, tiek kaip papildomas šildymas erdviuose namuose, optimaliai taupantis jūsų išlaidas. Platus krosnelių pasirinkimas orientuotas į individualius gyventojų poreikius ir estetinius gyvenamosios erdvės sprendimus. Paprastai išskiriami du pagrindiniai krosnelių tipai – tai ketinės ir plieninės krosnelės, pasižyminčios plačiu privalumų spektru, lengvu valdymu ir optimalia eksploatacija.

Plieninės krosnelės: plačios dizaino galimybės ir patogus valdymas

KrosnelėsTai krosnelės, gaminamos iš plieno lakštų, išsiskiriančios itin patraukliu dizainu. Plačios apdailos galimybės leidžia šias krosneles pritaikyti įvairioje aplinkoje. Tiesa, šios krosnelės dažniausiai pasirenkamos kaip papildomas šilumos šaltinis ir yra rekomenduojamos žmonėms, ieškantiems patrauklios, lengvai montuojamos ir kompaktiškos įrangos.

Jei nusprendėte įsigyti plieninę krosnelę, turėtumėte atkreipti dėmesį į jos galią, dūmtraukio skersmenį ir jungimo būdą (dūmtraukis gali būti jungiamas tiek iš viršaus, tiek iš nugarinės krosnelės dalies). Nepamirškite ir dizaino svarbos. Korpuso apdaila gali skirtis tiek savo gamybinėmis medžiagomis, tiek spalva. Krosnelės stiklas taip pat gali būti tiesus, lenktas ar kitos formos.

Kad krosnelė tarnautų ne vienerius metus, rinkitės patikimą gamintoją, pelniusį tarptautinį pripažinimą, ir oficialų pardavėją, galintį suteikti visas kokybės garantijas, užtikrinti sklandų montavimo procesą ir pasiūlyti garantinę priežiūrą, jei kiltų krosnelės eksploatacijos problemų.

Ketinės krosnelės: ilgaamžis pasirinkimas, tinkantis nuolatiniam kūrenimui

Ketinės krosnelės pasižymi ilgu tarnavimo laiku ir optimaliu apšildymu, kadangi šiluma jose spinduliuoja per visą korpusą. Dėl savo patvarumo šios krosnelės dažniausiai pasirenkamos ilgalaikiam namų šildymui, neretai montuojamos nedidelėse erdvėse kaip pagrindinis šildymo įrenginys. Kadangi ketus yra greitai įkaistanti ir staigiai šilumą spinduliuojanti medžiaga, šios krosnelės puikiai tiks tuomet, kai pageidaujama greito patalpų apšildymo. Be to, lyginant su plieninėmis konstrukcijomis, ketaus krosnelės paprastai pasižymi didesne galia.

Rinkdamiesi ketines krosneles, kaip ir pirmuoju atveju, turėtumėte įvertinti krosnelės galią, dūmtraukio jungimo tipą ir skersmenį bei krosnelės išvaizdą (korpuso spalvą, stiklo formą ir kt.). Visuomet rekomenduojame rinktis patikimų, žinomų gamintojų įrangą, kuriai suteikiama ilgametė kokybės garantija. Siekiantiems estetikos ir funkcionalumo sintezės patiks krosnelės su dvigubo degimo sistema, dėl kurios stiklas visuomet išlieka švarus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *