Prezervatyvai internetu: ar verta pirkti?

parašė , 2015-02-08 21:42

Šiandien prezervatyvų galima įsigyti įvairiose vietose: vaistinėse, spaudos kioskuose, maisto prekių parduotuvėse, degalinėse bei internetu. Internetu šiandien parduodama vis daugiau prekių, ir dažnai pamąstoma, ar internetu gali būti perkami ir prezervatyvai.

sargiaiNors vis daugiau pardavėjų siūlo prezervatyvus internetu, tačiau kartais padvejojama, ar čia perkami prezervatyvai tikrai bus patikimi naudoti ir bus pačios aukščiausios kokybės. Baimintis tikrai nėra dėl ko: jei turite mėgstamą prezervatyvų gamintoją, tirai nėra skirtumo, kur pirksite prezervatyvus – internetu (pvz. e-parduotuvėje sargiai.lt) ar parduotuvėje, gausite tą pačią prekę.

Jei dvejojate, kokį pasirinkti prezervatyvų gamintoją, atkreipkite dėmesį, kad prezervatyvai būtų pagaminti ne Rytų šalyse. Atitinkantys Europos Sąjungos saugumo reikalavimus sargiai paprastai būna pažymėti CE raidėmis. Taigi, pamatę šį užrašą, tikrai nesuklysite.

Kodėl verta pirkti internetu? Kai kurie žmonės gėdijasi pirkti prezervatyvus vaistinėje arba parduotuvėje, arba, jei iškyla klausimų dėl prezervatyvų dydžių, baiminasi pasiklausti. Visai kas kita pirkti internetu – galite pasiskaityti prezervatyvų aprašymus, ir išsirinkti būtent tokius, kokie tiks jums. Šiandien galite rasti skirtingų dydžių prezervatyvų, ir niekas nesužinos, kad jūs perkate mažesnio ar didesnio dydžio prezervatyvus nei standartiniai. Gana dažnai pasitaiko tokių atvejų, kad prezervatyvas suplyšta būtent dėl to, kad buvo pasirinktas netinkamas dydis, dažniausiai – tais atvejais, kai prezervatyvas buvo per didelis. Prekės pristatomos tiesiai į nurodytą vietą, kas tai bebūtų, ar jūsų namai, ar darbovietė. Prekės būna supakuotos, taigi, niekas nesužinos, kokį siuntinio turinį gavote.

Perkant internetu taip pat galima ir sutaupyti, nes pardavėjams išlaikyti internetinę parduotuvę paprastai kainuoja pigiau nei prekybos vietą. taigi, klientams gali būti pasiūlyta mažesnė prekių kaina. Prekės paprastai pristatomos vos per kelias darbo dienas, taigi, ilgai laukti tikrai neteks. Kartais manoma, kad perkant internetu prekių teks gana ilgai laukti, tačiau taip dažniausiai manoma tais atvejais, kai anksčiau buvo pirkta iš užsienio pardavėjų, ir prekės atkeliavo tik po mėnesio ar dar vėliau. Perkant iš lietuviškų internetinių parduotuvių paprastai tokių nesusipratimų nekyla, ir prekės būna pristatomos tikrai greitai.

Taigi, pirkti prezervatyvus internetu tikrai verta – tokiu būdu apsipirkdami tikrai sutaupysite laiko, o dažnai – ir pinigų. Kam tuomet gaišti laiką apsiperkant parduotuvėje, jei tai galima padaryti kur kas greitesniu ir paprastesniu būdu?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *