Rekomendacija tam, kad padarytų daugiau patenkinimo keliavimą jūra

parašė , 2016-08-08 15:03

Daugelis mūsų, laivo savininkai paprastai rūpinasi mūsų "ledi" ir dažnai jaudina, kada daiktai neina, kadangi mes laukėme. Mes gauname didelį malonumą, kai viskas yra laivo forma be to. Daug mūsų sukūrė mažus pagerinimus mūsų laivams, kad padarytų mūsų laiką daugiau įvykdymo ir be įtampos.

Dalis medžiagos, kurią mes padarėme ant mūsų tralerio, Patricia Ann, padarė mūsų keliavimą jūra labiau malonaus ir mažiau neramus. Pažiūrėkite!

Jūs kada nors turėjote svarstomas problemas su purvo vapsvomis? Yra oro, kuro ir vandeninių ventilių tam tikruose punktuose ant valties, kur tos mažos klaidos mėgsta pastatyti purvo lizdus. Užkimštas ventilis sukurs pakenkimą, kai jūs užpildysite valties bakus. Sulenktas 2×3 colio skyrius šiurkštaus oro kondicionavimo filtro audinio, aprūpinto jūsų vietiniame metalo dirbinių parduotuvėje, paskirtame į ventilio tarpą nuo išorės, daro pokštą, įgalindamas ventilį įkvėpti ir sulaikyti kenkėjus nuo mūsų tralerio

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kas padarė jūs trunkate mokestis už želatinos valymo atstovo butelį; apytiksliai 15,00$? Daug mažiau brangus pasirinkimas, kuris gauna rezultatus geriau ir susideda iš arbatinio šaukštelio kūdikio šampūno ir ½ galonų distiliuoto vandens. Panaudokite vilnos pirštinę, kad valytumėte stiklinę ir sausas su odiniu zomšos audeklu ar trapiu rankšluosčiu.

Nesumokėkite naštų pinigų ant laivo valiklio tam, kad valytumėte jūsų laivą, panaudokite automobilį valantis muilas, pasiekiamas beveik bet kokioje parduotuvėje. Tai dirba kaip tik taip, kaip geras ties frakcija komercinės kainos ir neketina kenkti paviršiams.

Einantis po jūsų laivo plovimo, jūs turite lango vandens taškelius? Panaudokite namų actą, kad valytumėte langus, ir kieti vandeniniai taškeliai dingsta apskritai.

Nusižudykite su sangrūda duše nuo vonios muilo, šampūno ir kondicionieriaus butelių, įdiegdamas didelį skystą farmacininką ant dušo sienos. Jūs galite nupirkti vienas protinga kaina bet kokioje vonios produktų mažmeninio pardavimo parduotuvėje.

Naudojimas jūsų mėgstama vonia maudosi su bendrininku, ankščiau paminėtu vietoj muilo gabalėlio. Baro muilas palieka pagrindinį muiluotą niekšą ant grotelių ir dušo sienų ir užsiterš, atmatų duobės siurblių pareikalavimas pakartojo plovimą.

Kad toliau sulaikytumėte jūsų kiosko dušo atmatų duobę nesuteptą ir siurblys, veikiantis kaip numatytas, sukombinuokite apytiksliai 1 arbatinį šaukštelį Aušros indų plovimo muilo su dušo vandeniu ir leiskite tam nusileisti į dušo drenažą. Aušra daro išskirtinį degreaser. Aš naudoju tai apytikriai kartą per savaitę, kad ištirpinčiau bet kokį kūno aliejų, kuris dalyvauja.

Deramas aštrių peilių laikymas yra būtinas ir saugumui ir peilio ašmenų priežiūrai. Aš panaudoju įmagnetintą stalo įrankių savininką, paskirtą ant pertvaros virš diapazono, kad sulaikyčiau stalo įrankius apsuptus lengvo pasiekiamumo, išvaduoti papildomus stalčius ir sutrukdyti netinkamiems įpjovimams.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Atliekų atsikratymas yra nuolatinė kebli padėtis ant kreiserinio tralerio, bet mažas ruošimasis pašalins reikšmingą dalį susipakuojančios daiktus medžiagos, kuri daro problemą. Nupirkite plačią plastiko įvairovę, multipanaudokite konteinerius dydžių asortimente. Einantis po pirkimo keptų bulvyčių, tešlos, grūdiniai produktai, sausainiai ir kitos manufaktūros prekės, perleidžia maisto dalykus konteineriams ir atsikrato nuo produkto, pakuojančio prieš doko išvykimą. Panaudokite multinaudojimo laikymo konteinerius užšaldytiems maistams taip pat.

Komunikacijos palaikymas tuo metu, kai gamybos stadijoje yra dabar lengvesnis negu kada nors. Aš panaudoju Verizon orinę kortelę su savo personaliniu kompiuteriu, kad pasiekčiau plačiajuosčio tinklo paslaugą 24/7. Tai funkcionuoja bet kur, ląstelės signalas yra pasiekiamas Jungtinėse Valstijose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *