Seną butą prikėlė naujam gyvenimui

parašė , 2019-02-21 20:34

OrkaitėsNe tik orkaičių remontas Vilniuje, bet ir daugybė kitos senos buitinės technikos sutaisymas, taip pat kiti meistrų darbai itin pagelbėjo, norint seną butą paversti it nauju. Nors įprastesnis modelis yra pirkti kokį nors seną butą, tada jį ištuštinti, pakeisti pertvaras, padaryti viską naujai, pertinkuoti, išmesti senus baldus ir montuoti bei pirkti visiškai naujus, iš tiesų galima daryti ir kitaip. Senovinių daiktų ir antikvaro mėgėjų pora sako, kad jie seną butą pirko žinodami, kaip jį prikels gyvenimu.

Suremontavo seną buitinę techniką virtuvėje

Iš tiesų tame sename bute net ir buitinė technika jau buvo neveikianti. Nors virtuvėje stovėjo šaldytuvas, orkaitė, dujinė viryklė, gartraukis – nė vienas prietaisas nerodė jokių gyvybės ženklų. Palikta tiktai tam, kad būtų galima paimti ir išvežti kažkur į sąvartyną. Tačiau jauna pora, kovojanti už ekologijos idėjas, mano, kad geriau yra vartoti visa, kas sena, prikeliant tai naujam gyvenimui. Todėl jie pasamdė buitinės technikos meistrus Vilniuje, ir šie per kelias dienas suremontavo (ir gana nebrangiai) visą šią virtuvės buitinę techniką.

Suremontavo seną buitinę techniką vonioje

Taip pat atrodė ir "palikimas" vonioje. Neveikė niekas: nei skalbimo mašina, nei džiovyklė, netgi plaukų džiovintuvas buvo paliktas senas ir sugedęs, o ir vėjelis rankoms. Buvo keista matyti taip sugadintus daiktus, tarsi būtų kažkoks daiktų maras prasiautęs. Tačiau ir čia buvo įmanoma viską sutvarkyti. Ir štai užsakę tinkamų meistrų darbą, netrukus jauna pora džiaugėsi ir čia pasiektais rezultatais. Nors nebe pirmos jaunystės, visi daiktai veikė puikiai. Kartu tai suteikė malonų kelionės laiku pojūtį.

Perdažę, atrestauravo baldus

Kitas žingsnis, kurio labiausiai ir norėjo imtis pora – tai baldų restauravimas. Čia buvo pati linksmiausia dalis, nes iš senų baldų galima daryti ką nori. Daugumą sekcijų neteko savo durų ir tapo atviromis lentynomis. Taip pat viskas buvo šveičiama ir perdažoma. Sutvarkytos ir atnaujintos ir lovos, foteliai, minkšti kampai – viskas buvo atnaujinta panaudojant visiškai naujus gobelenus, išvalius viską. Jauna pora labai džiaugėsi, kad užuot įsisukę į vartotojiškumo karuselę ir išleidę 10 tūkst. eurų naujiems baldams ar buitinei technikai, jie tiesiog sutvarkė senus ir dabar džiaugėsi puikiais rezultatais. Be to, jiems buvo smagu, tarsi darbuojantis antikvaro parduotuvėje, kur visi daiktai turi savo istoriją. Pora džiaugiasi, kad jie žinojo, kas gyveno šiame bute anksčiau, ir tai buvo geri bei šviesūs žmonės, todėl nereikėjo iš čia bandyti išvėdinti vaiduoklių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *