Sužlugimas kruizo linijos mitų – ar kaip gauti daugumą smūgio jūsų atostogų doleriams!

parašė , 2014-01-31 09:00

Būtent jokia paslaptis kruizo atostogos nėra tarp vienos iš greičiausiai augančių kelionės pramonės dalių. Su vis daugiau žmonių, ieškančių būdų gauti geriausią smūgį jų kelionės doleriams, kruizas yra dažnai geriausias būdas padaryti tik tai. Su augančiu populiarumu kruizų, išvykstančių nuo Niujorko Schenectady tačiau, yra daiktų, kad jūs turite žinoti tai, anksčiau, negu jūs rezervuosite savo kruizą. Yra kai kurie "mitai", kurie bus sužlugdyti.

Mitas #1 – Jūs galite gauti pigesnę normą, jei jūs laukiate rezervuoti: ne tiksliai teisingas! Buvo laikas, kai užsakymas paskutinę minutę galėjo išgelbėti jus pinigai todėl, kad kruizo linija turėjo užpildyti erdvę, kuri buvo tuščia anksčiau, negu burės data kruizuose, išvykstančiuose nuo Schenectady, Niujorkas Dabar tačiau, vartotojai labiau žinos tai, kaip pinigai, taupantys kruizą, gali būti, ir reikalavimas taškelius ant kruizo laivų yra rekordiniame lygyje, tokiu būdu praėjusia minute užsakymas gali iš tikrųjų kainuoti daugiau
Kai kurie populiarūs maršrutai yra net rezervuoti metai iš anksto. Galutinis rezultatas – jei jūs tikitės rezervuoti vieną iš kruizų, išvykstančių nuo Schenectady, Niujorkas jūs galite norėti rezervuoti kaip galima anksčiau!

Mitas #2 – žemiausi įvertinti bilietai gauna jus geriausia vertė: neabejotinai ne teisingas! Su kruizo linijomis, žemiausias įvertintas paketas gali dažnai reikšti mažiausiai pageidaujamus maršrutus ar sutarimą. Tai gali padaryti labai nepatogiam buvimui ir ne daugeliui laimingų atostogų atminčių. Yra gana daug kelionių agentūrų ar kruizo linijų, kurios skelbia žemiau įvertintas kupė kruizuose, išvykstančiuose nuo Schenectady, Niujorkas, kad pritrauktų klientus, bet tai nereiškia, kad jie turi gerą vertę.

Mitas #3 – keturių dienų kruizas yra mažiau brangus negu trijų dienų: Vyksta, šis yra gana ištikimas iš tikrųjų. Priežastis, kad keturių dienų kruizai, išvykstantys nuo Niujorko Schenectady, veikia per šiokiadienius ir todėl yra mažiau svečių ir geresnio įkainojimo. Dauguma žmonių, norinčių trumpo kruizo, važiuos ant trijų dienų savaitgalio maršrutų todėl, kad jie neturi daug laiko, bet vis dar nori turėti kruizą. Taip todėl, reikalavimas bilietus keturių dienų ar ilgesniuose kruizuose, išvykstančiuose nuo Niujorko Schenectady, yra linkęs būti žemesnis, taip žemesnės kainos.

Mitas #4 – jūsų savo kruizo Užsakymas išgelbės jus pinigai: ne teisingas! Darbas jūsų savo užsakymo kruizams, išvykstantiems nuo Niujorko, Schenectady gali beveik garantuoti, kad jūs užmokėsite per daug! Jūs galėjote laimė viršuje ant labai, bet didžiąją laiko dalį jei jūs neturite ekspertizės padaryti kažkokį palyginimą, apsipirkdamas, jūs nesugebate surasti geriausią kruizo paketą geriausiame pasiūlyme. Įvertindamas paketus kruizams, išvykstantiems nuo Schenectady, Niujorkas gali atrodyti lengvas lygintis, jei jūs nežinote tai, ką kiekvienas paketas apima, nuo to laiko ne visos reklamuotos kainos yra kaip "visi imtinai", kadangi jie gali atrodyti, jūs padarysite geriau, kad išleistumėte patyrusį kelionių agentą daryti užsakymą jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *