Žavus pampelonne paplūdimys Prancūzijos rivjeroje

parašė , 2015-12-23 19:57

Šv. Tropez ir Prancūzijos rivjeros sritis būdavo visada žiūrimi kaip žaidimų aikštelė turtuoliams, garsiam ir gražiam. Šitie asmeniškumai, greta tūkstančių turistų, išvystė simpatiją Šv. Tropez’ smėlėti ruožai. Vieną kartą čia, yra iš tikrųjų daug smėlėtų ruožų taip pat kaip poilsio vietos miestų, kad išsirinktų iš, bet žavus turi būti Pampelonne Paplūdimiu.

Išskirdamas natūralų grožį kartu su labai žaviu vibe, Pampelonne įgijo reputaciją kaip vietą pamatyti ir būti pamatytas srityje nuo 1950-ųjų. Paplūdimys turi visa tai – didelę jaukę aplinką, gerą maistą ir puikų orą – kad padarytų atostogas, iš tikrųjų atsipalaiduojančias ir atmintinas. Nors Pampelonne Paplūdimys būdavo visada identifikuojamas su Šv. Tropez, jis yra techniškai atskirtas nuo prašmatnaus miesto kyšulio, ir yra todėl kaimyninio Ramatuelle miestelio dalis
Bet šis fizinis atskyrimas netrukdė paplūdimiui gauti blizgesį ir žavesį, kuris išsiliejo nuo Šv. Tropez.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ištempdamas maždaug 3 mylias, Pampelonne Paplūdimys yra padalytas į kelis skirtingus skyrius. Štai kodėl, prieigos punktai į paplūdimį yra įvairūs. Kai kuriuos skyrius laiko labai prabangiais ir brangiais. Jie yra, kur jūs galite pamatyti lankytojus atvykstant į prabangias jachtas, kad pietautumėte aukščiausiuose klasės restoranuose. Yra taip pat skyrių, kurie yra klasifikuoti kaip privatūs, reikalingas, kad gražus mokestis įgytų prieigą. Ir pagaliau, yra taip pat rajonų, kurie yra pažymėti kaip nudistas, kur saulės maldininkai gali apnuoginti savo drabužius taip pat kaip jų rūpinimosi pašalinimą.

Pampelonne Paplūdimio vandenys yra dažnai aiškūs ir švarūs. Tam tikrais laikais metų, stiprūs vėjai, kuriuos sviedžiama į krantą, atneša su tuo bangas ir jūros dumblius. Vasara yra suprantamai labiausiai užsiėmęs laikas ant šio paplūdimio. Tam tikromis dienomis per šį sezoną, jūs sužinosite apie 30 000 žmonių ant paplūdimio, prašom neatvykti į Pampelonne ramios ir izoliuotos aplinkos laukimas. Tai yra ryškus paplūdimys su partinėmis atostogomis vibe, su daug žmones stebinčių galimybių.

Išskyrus jo siaurą baltą smėlį, Pampelonne Paplūdimys taip pat traukia turistus su šiuolaikiškų paplūdimio klubų, aukšto galo parduotuvių ir penkių žvaigždžių restoranų pasiūlymu. Geriausios vietos ant paplūdimio turi būti tais lauke, užkeltas virš smėlio, kad maksimizuotų žavingą Prancūzijos rivjeros vaizdą. Po visos dienos ant paplūdimio išlaidų, malonumas prasidėjo. Po to, kai saulė nustato prašmatnius Pampelonne klubus, pradės atidaryti jų duris ir pasveikins revelers, kas yra trokštantis linksmintis visą naktį. Kai kurie iš populiarių vieno dolerio banknotų, kad patirtų apima Nikki Paplūdimio Klubus, Taitio Paplūdimio Klubą ir Klubą 55.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nepaisant reikšmingumo ir Pampeloone Paplūdimio populiarumo, jo kranto linija nėra sugadinta su aukštuminiais pastatais. Tai neturintis pajūrio pasivaikščiojimo ar užkandinių. Smėlio kopų kilimas už paplūdimio tada svyra žemyn į išgrįstą automobilių aikštelės rajoną. Jūs turite eiti šalies gilumoje toliau, perduoti žolę ir krūmą, kad pasiektumėte komercinę ir gyvenamąją zoną.

Laimei, jei vyksta, jūs nevaldote sraigtasparnio ar jachtos, jūs galite vis dar pasiekti Pampelonne, bet galbūt mažiau elegantiškame būde. Yra laisvas erdvėlaivio autobusas, kuris bėga nuo Šv centro. Tropez į šį paplūdimį, nors, jūs turite tikrinti sąrašą, kadangi ši autobusų paslauga nebėga per dažnai. Kitos transportinės alternatyvos apima paėmimą taksi nuo miesto centro ar transporto priemonės dieną nuomos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *