Aplankykite ledines poliarines sritis

parašė , 2014-07-13 07:49

Kodėl leidžiasi į tą patį seną kruizą į atogrąžinį maršrutą, kai jūs galite tęsti teisingą nuotykį? Važiuodama į vieną iš Žemės Poliarinių Sričių – Arktis ar Pietų ašigalis – yra iš tikrųjų patirtis "vieną kartą gyvenimo trukmėje", kuri įteigs stebuklą bet kokiam lankytojui, gana bebaimiam, kad pabūtų kelionėje, vis dar būdama patogi ir saugi.

Jei jūs ieškote atostogų, kurios yra gerai nuo praminto tako, bet taip pat ir kaip organizacija ir patogumai, kurie atvyksta su kruizu, tai pažiūrėkite ne toliau negu kelionė į vieną iš Žemės Poliarinių Sričių. Ar jūs vadovaujate šiaurei į Arktį ar pietums į Pietų ašigalį, jūs patirsite nuotykį, kuris yra užimantis kvapą ir unikalus.
Antarktida yra žemynas, kuris apima Pietų ašigalį. Tai didelis – apytiksliai du kartai rajonas Australijos – ir apimama storais ledo lapais, kurie niekada netirpsta, net per "vasaros" mėnesius. Antarktida yra šalčiausia ir labiausiai vėjuota vieta ant Žemės. Nėra beveik jokio žeme pagrįsto gyvenimo ten ir jokių nuolatinių žmogaus sprendimų, todėl, kad sąlygos yra taip ekstremalios. Apskritai, ne didelė vieta gyventi – bet žavi vieta aplankyti.

Daug Kruizo Laivų kuriuos Antarktida traukia yra užpildyti turistų, kurie yra drąsesni negu jūsų tipiškas įdegimo komplektas. Jie gali pamatyti pro vėsias sąlygas į nepaprastą peizažą ir unikalų jūra pagrįstą gyvūno gyvenimą, tokias kaip banginiai, antspaudai, ir vandeniniai paukščiai. Žinoma, jokia kelionė į Pietų ašigalį nėra užbaigta, nemesdama gero artimo žvilgsnio į pingvinus. Jūs būsite vestas ar per vienos dienos keliones ar per multinaktinį buvimą, kadangi jūs stebite šitų smalsių būtybių nuo pabaigos po ranka.

Kita kryptimi, Arkties Kruizai 2012 parodys jums ne tiktai tuos pačius didingų peizažų ir gyvūno gyvenimo tipus (tokius kaip baltieji lokiai), bet taip pat ir skirtingo žmogaus elemento švystelėjimas. Arktis, kaip įkūnytas Šiaurinėje Kanadoje ir Grenlandijoje, iš tikrųjų yra daugelio bebaimių žmogaus civilizacijos avanpostų tėvynė. Patirkite kultūrą žmonių, kurie gyvena ir dirba rajonuose, kuriuos dauguma žmonių surastų nesvetingas priešingybėje.

Nesvarbu, kuris Poliarinė Sritis jūs lankote, jūs turite turėti galvoje, kad šitie rajonai yra pažeidžiami, ir turizmas turi poveikį aplinkai, jei tai nėra padaroma atsakingai. Šitie rajonai yra tipiškai saugomi susitarimų, tokių kaip Antarktinė Sutarties Sistema (serija tarptautinių susitarimų, kurie prasidėjo nuo Antarktinės 1959 Sutarties), suprojektuotas, kad neleistų nacijos valstybėms grobti žemę ar jūrą, bet turizmas turi savo savas problemas ir gali būti aplinkos degradacijos šaltiniu (per teršimą, gyvūnijos ir augalijos sutrikdymą, ar kažkokį kitą blogą padarinį). Dėl šios priežasties, svarbu, kad jūs pasirenkate kelionės kompaniją, kuri užsiima tuo, kad saugo Poliarines taip senovinės būklės Sritis kiek galima.

Kruizas į Arktį ar Antarktinis gali būti gyvenimo trukmės jauduliu. Suplanuokite rūpestingai ir gėrėkitės kiekviena minute.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *