Kruizo laivai: kas neturi mėgti apytiksliai jų?

parašė , 2014-07-30 07:30

Nėra daug, kad neapkęstų apie kruizo laivus. Net biudžeto laivai siūlo senamadiškus kruizus įperkamomis kainomis, tuo metu, kai šiuolaikiniai laivai aprūpina geresnę, labiau šiuolaikinę paslaugą apskritai, kuri leis jums turėti turtingo vyro gyvenimo skonį. Taip pat, tiktai dešimt procentų daugiau, negu jūs užmokėtumėte už šiuolaikinį kruizą, jūs pasieksite, kad turėtumėte aukščiausios kokybės kruizus, kurie siūlo geresnį maistą, geresnius patogumus, geresnes paslaugas, ir taip toliau neturėdami turėti reikalo su didžiulėmis miniomis ir etažere. Jūs beveik turite visą laivą į save savarankiškai ir kelis kitus rinktinius svečius, kurie turi pinigus degti. Jei jūs būsite biudžeto kruize, jūs nematysite daugelio draugiškų vaikui patogumų, plius vandens procedūrų salonai, ir gimnastika yra gana pagrindinė
Vis dėlto, jo kaina, biudžeto kruizai daro viską, kuris jie gali, kad duotų jums pilną kruizo gydymą be jūsų turėdamas paaukoti ranką ir koją, kad turėtų tai. Jaukumas ir biudžeto laivo šiluma yra taip pat patirtis, kuria jūs turite mėgautis į visa kas įmanoma, todėl, kad kai kuriems žmonėms, didesnės šiuolaikinių ar aukščiausios kokybės megalaivų kabinos gali ganėtinai nusavinti. Kartais, homelier ir kuklesnis kelionės sutarimas yra geriausias. Taip, kruizo laivai gali taip pat padvigubėti kaip viešbučiai ant vandens, tokio, kad, jei jūs norite važiuoti į jūsų numatomą salos maršrutą, gėrėdamasis savimi savarankiškai visiškai, kruizo laivai yra būdas nueiti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Salos Kruizai, Louise Cruise Linijos, ir Klasikiniai Kruizai yra turėjimas – turi kruizus, kurie duoda jums skonį to, į ką kruizai panėšėjo geras senas dienas. Maršrutai šitų laivų, kaip su šiuolaikiniais laivais, yra Viduržemio jūra ir Karibų gamtoje. Tuo tarpu, aukščiausios kokybės laivai yra laivai, sukurti žmonėms, kurie mano, kad pinigai nėra joks objektas, tokiu būdu tiktai natūralu jiems pasiūlyti mėnesio ilgio reisus, apimančius visą Žemės rutulį. Kai kuriuos kruizo laivus gali net laikyti poilsio vietomis ant vandens; taip, kad, užuot ėjęs į tam tikrą paplūdimio maršrutą, laivas savarankiškai tarnaus kaip maršrutas. Kai prieita prie geriausių kruizų jums parinkimo, visa tai susitraukia jausti skonį. Brangiausias pasirinkimas yra ne būtinai geriausias pasirinkimas, ypač tiems atostogautojams, kurie mėgsta gėrėtis tradiciniais kruizo laivais su numatomu maršrutu, užuot tarnavę kaip atostogų taškelis atskirai. Ar jūs esate šeima, pora, ar vienas gero laiko ieškojimas, įsitikinę, kad bus didelis centras prašmatniems kruizams jums daug uostų ten. Jei visa kita nepasiseka, prabangaus laivo nauda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *