Atraskite nepriklausomybę su karališkąja Karibų jūra

parašė , 2014-09-15 22:43

Karališkosios Karibų jūros Jūrų Nepriklausomybė yra ryžtingas numylėtinis su Planktoniniais vėžiukais dėl jos patogaus buriavimo nuo Southamptono. Taip su visu triukšmingu reklamavimu, mes norėjome pamatyti tiksliai, apie ką visas sambrūzdis buvo.

Prisijungdamas prie Karališkosios Karibų flotilės atgal 2008, šis didžiulis laivas yra su spūstimi supakuotas pilnas su 15 nesustojančio malonumo denių. Sverdama 160 000 tonų, ji prisijungė, jos sesuo siunčia Laisvę Jūrų ir Laisvę Jūrų kaip didžiausias kada nors, kruizas siunčia, kad būtų pastatytas, bet buvo vėliau aplenktas Jūrų Oazės kitais metais.
Pietų

Kai prieita prie pietavimo šiame didžiuliame laive, tikrai yra daug vietų išsirinkti iš. Svarbiausias restoranas yra vieta surasti šeimininką skanių patiekalų su jos pusryčių, priešpiečių ir pietų pasiūlymu. Nefrito restoranas, Windjammer ir Pasivaikščiojimas café siūlo atsitiktinį valgymo pasirinkimą ir jei jūs įsivaizdavote kepsnį ar mėsainį tada, grotelių restoranai tikrai pritaiko tokiam skoniui.

Dienos jūroje

Joks reikalingumas jaudintis apie jūsų dienas jūroje ant šio laivo todėl, kad yra veiksmo pasaulio, kad apimtų save. Kada nors norėtas, kad turėtų išvyką ant bangų mūšos simuliatoriaus? Gerai jūs tikrai galite ant Karališkosios Karibų jūros Flowrider. Ar galbūt jūs matote save kaip daugiau alpinisto? Jų laipiojimo uolomis siena yra puiki bet kam, kas gėrisi nuotykiu ir susijaudinimu. Kitas veiksmas apima begalinius plaukimo baseinus, sportinius teismus, miniatiūrinis golfas čiuožykla ir daug, daug daugiau.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vakarinis pasilinksminimas

Jūs galite surasti naktinį pasilinksminimą renginio poilsio kambariuose su Brodvėjaus gamybos renginiais, ar jei jūs norėtumėte, kad jūs galėtumėte šokti naktį toli viename iš jų daugelio naktinių barų. Jūs surasite daug čiuožiančio pačiūžomis atlikimo čiuožykloje, ar jūs galite prasibrauti kazino dideliam žaidimui akies ir pokeriui. Jei jūs norite atsipalaiduoti vakarais tada, pianino baras ir šampano baras yra puikūs tik tam.

Šeimos malonumas

Karališkoji Karibų jūra yra viskas apie šeimas, tokiu būdu ji neatvyksta kaip jokia nuostaba, kad yra daugelio, amžius skiria vaikų klubus ant laivo. Nuo tik 6 mėnesių į 17 metų, yra veikla ir ‘lankymosi vieta’, kad tiktų kiekvienam amžiui. Jie kada nors turi auklės darbo patogumus taip pat, dėl visa ko jūs norėjote romantiško vakaro du vieną naktį. Kartu kaip šeima jūs galite dalyvauti daug turtinti veiksmą, apimdamas; virdamas cechus, šokio klases, menus ir amatus, papuošalų sukūrimą ir muzikos pamokas.

Sutarimas

Laivas siūlo daug sutarimo pasirinkimų, kad tiktų jums ir jūsų šeimos dydžiui. Ar jo gretimi kambariai – puikus paauglystei, dvynių lovoms ar erdviam dvigubam balkonui, jūs surasite kiekvieną malonumą, kurio jūs galėjote galbūt reikėti puikiam buvimui Jūrų Nepriklausomybėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *