Cunard puikios karalienės – 3 nuostabūs laivai, kurie sudaro cunard flotilę

parašė , 2014-08-30 16:36

Karalienė Victoria Hello. Karalienė Victoria gali būti grupės kūdikiu, bet ji vis dar turi galingos galios. Ji gali būti tiktai jos 5-aisiais paslaugos metais, bet Karalienė Victoria jau pastatė kietą reputaciją būti vienu iš elegantiškiausių vidutinio dydžio lainerių, puošiančių atvirąsias jūras. Girdama teisingą anglų subtilią prabangą, šia vandenynų Dama žavisi jos artima jauke aplinka, ir yra ideali bet kam, norėdama ‘privatesnės’ kreiserinės patirties.

Protas, jūs, Karalienė Victoria nėra tiksliai… maža. Ji giria 12 denių ir sugeba nešti tik daugiau kaip 2000 keleivių; jos atrakcijos apima 7 restoranus, 13 barų, Karališkasis Teismo Teatras (kur nepadarytas pasilinksminimas yra pasiūlytas), ir Karalienės Kambarys, kuris buvo įvertintas tarp puikiausių viešų kambarių ant bet kokio kruizo lainerio

Tai neturi paminėti kūno rengybos salių "meno valstybė", atskirkite pasilinksminimo rajoną vaikams (visų amžių), drabužių parduotuvės vandens procedūrų salonas, įvairus plaukimas ir verpetai ir kitų atrakcijų šeimininkas.

Elegancija ir stilius, kuriuo Karalienė Victoria buvo papuošta, yra viskas, kurio jūs lauktumėte ministro pirmininko lainerio Cunard.

Karalienė Victoria plauks aplink Adriją ir Kanarus likusiai daliai 2012, prieš perėjimą ant puikios Naujosios Zelandijos į Europos kruizą 2013 pradžioje. Nepraleiskite galimybės patirti didingą kruizą (truputį mažesniu mastu) ir rezervuoti jūsų užimantį kvapą okeaninį vaizdo kambarį šiandien!

Karalienė Elizabeth Hello. Didinga Karalienė Elizabeth yra paskutinis pridėjimas į Cunard liniją, ir yra šiuo metu jos 2-uosius paslaugos metus. Palyginamas dydyje ir stiliuje Karalienei Victoria, šis laineris buvo pastatytas, kad pakeistų turtingą QE2, ir seka po jos gražiai. Sutuoktuvės seno stiliaus grakštumo su šiuolaikine technologija ir blykstelėjimu yra ne visada lengvos, dar Cunard valdo tai su didžiausiu lengvumu, kiek QE yra sudomintas.

Siūlydama panašų sustatymą Karalienei Victoria, ši tam tikra princesė taip pat siūlo nesuskaitomą daugybę pasilinksminimo, pietaudama ir veiksmo pasirinkimo. Ji yra namie į daugiau kaip 1000 Kupė (738 su balkonais) taip pat kaip 127 puikūs Grilių Rinkiniai. Dar daug kabinų ‘lygmenų’ yra pasiūlyti, tokiu bū manydami, kad kažkas tinka jūsų skoniui, ir biudžetas niekada nebus problema! Nesvarbu, kuris jūs išsirenkate, būti patikintas, kad prabanga, kuri yra gerbta Cunard ištikimų aistruolių skamba per kiekvieną šio didžiojo lainerio kampą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Karalienė Elizabeth atšaldys aplink Viduržemio jūrą likusiai daliai 2012, prieš antraštę į Niujorką Transatlantinio kruizo 2013 pradžioje.

Karalienė Mary 2

Yra toks, kurio mes visi laukėme: Plaukiojanti bazė! Pastatytas 2004, Karalienė Mary 2 yra milžiniškų proporcijų kruizo laineris. Jos pirmojo reiso laiku, ji buvo didžiausias laineris pasaulyje kiekviename galimame būde. Ji buvo ilgesnė, plačiau ir aukštesnė, negu bet kas kitas kada nors pastatė!

Kas daro Karalienę Mary 2 tiek pritrenkiančią, iš tikrųjų nėra tik jos dydis, bet teisingas turtingumas ir žavesys, su kuriuo ji buvo suprojektuota, ir pritaikyta. Ne per maža detalė, per tolimas jaukus kampelis ar kampas per nesvarbus; šis ‘Jūrų Vadovas’ yra grynas, grynas, išlaidumas.

QM2 giria 14 denių, 15 restoranų, besispecializuojančių įvairiose virtuvėse, 5 skirtinguose plaukimo baseinuose, teatras (su naktiniu kabareto renginiu), šokių salės ir net planetariumas, kuris, atsitiktinai, yra pats pirmasis rėmėsi laivu. Bet laukite… yra daugiau!

Karalienė Mary 2 pasiūlymai labai daug skirtingo veiksmo, kad kiekvienas turėtų keliauti per daug mėnesių prieš privertimą padaryti kažką dukart! Kaip apie šokį ar jogos klases? Kino filmo naktys bet kas? Ar galbūt jūs norėtumėte ramesnę pertrauką ir greičiau praleisite visą jūsų laiką, gėrėdamasis maloniu maistu parduodamas? Taip… jūs galite padaryti tai taip pat!

Žiūrint į Karalienę Mary 2, lengva pamatyti, kaip vienas kruizo laineris gali pasiūlyti tiek daug; šis laivas tik niekada nepasibaigia! Kad duotumėte jums teisingą mintį apie jos svorį, tik įsivaizduokite 15 000 Afrikos dramblių sujungtus; tai būtų apytikris svoris! Beje, Afrika yra vienas iš daugelio maršrutų, kuriuose Karalienė Mary 2 specializuojasi.

Būdamas įkūnijimas, transkontinentinis kruizo laineris, QM2 yra žymiai jūsų geriausias pasirinkimas, kirsdamas dideles jūras į Australiją, Afriką ar JAV yra tuo, ko jūs visada svajodavote.

Karalienė Mary 2 išvyks palaimingame 106 naktiniame pasauliniame kruize 2013 m. sausio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *