Atsipalaiduokite kruize per jūsų Jungtinės Karalystės paplūdimio šventes

parašė , 2015-06-15 11:44

Jūs turėsite sunkumų planuoti savo paplūdimio šventes kadangi jus apsups su labai daug pasirinkimų iki atrakcijų, ir veiksmas yra sudomintas. Svarbu rezervuoti šventės kotedžus nors, kadangi jie yra šalia daugelio turistų lankomų vietų kaip paplūdimys ir nuotykio centrai, kad jūs labiausiai domėtumėtės ėjimu per jūsų šventes. Pasirinkite atrakcijas, kurios būtų tinkamiausias jūsų palūkanos. Net jei jūs tik ieškote atsipalaidavimo per savo paplūdimio šventes, jums pasiūlo kelis pasirinkimą. Yra kai kurie kruizai, kurie padės jums atsipalaiduoti ir de-įtampa per jūsų paplūdimio šventes.
Brownsea Salos Kruizas

Leiskitės į Brownsea Salos Kruizą, ir jūs turėsite vieną iš labiausiai atmintinų Jungtinės Karalystės paplūdimio švenčių, kurias jūs galite kada nors turėti. Jūs galite apsistoti Bornmuto ar Swanage uostuose. Kruizas yra tik dvi valandos, bet per šį laiką, jūs gausite galimybę pamatyti gražią kranto liniją taip pat kaip įdomią Brownsea Salą. Kai jūs siekiate salą, jums duoda opciją ištirti ar tik atsipalaiduoti kreiserio patogume. Jei jūs norėsite ištirti salą, jūs pamatysite skirtingą įdomią gyvūniją ir augaliją kaip povai, populiarus Sika elnias ir kitos būtybės. Jūs galite taip pat užeiti café ir užsakyti kai kuriuos nepaprastai skanius priešpiečių patiekalus. Salos koplyčia ir pilis yra kitos vietos saloje, kuri yra verta tyrinėti anksčiau, negu jūs grįšite ir sėsite į kreiserį. Tai yra viena įdomi veikla, kad padarytų per jūsų paplūdimio šventes.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Babbacombe & Oddicombe Kruizas

Babbacombe ir Oddicombe kruizas yra kitas įdomus kruizas, kuris leidžia jums pamatyti skirtingus vaizdus nuo akių kažko, kas nėra namie jūroje. Šis kruizas labai priklauso nuo oro nors, tokiu būdu tai nėra pasiekiama visada. Leidimas į šį kruizą leidžia jums gėrėtis vėsiais ir ramiais vandenimis taip pat kaip užimančiais kvapą skirtingų paplūdimių vaizdais.

Jūros-Fari Gyvūnijos ir augalijos Kruizas

Leidimas į Jūros-Fari Gyvūnijos ir augalijos Kruizą ne tiktai duoda jums galimybę praleisti kažkokį ypatingą laiką su jūsų šeima, bet tai taip pat duos jums ir vaikams galimybę pamatyti delfinus ir patvirtina viršuje arti. Kruizas iš viso dvi valandas ant šiltų ir ramių vandenų. Tai leidžia jums atpalaiduoti ir turėti taiką buvimo jūroje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Įlankos Kruizas

Kiti kruizai, kuriuos jūs galite patirti per savo paplūdimio šventes yra įlankos Kruizas. Tai ima jus pro Torbėjaus kranto liniją. Čia jūs pamatysite daug aukštų uolų taip pat kaip gražių uolos sudarymų ir įvairių urvų palei ilgą kranto linijos nutįsimą. Sėskite į kruizą nuo uosto šalia patogių šventės kotedžų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *