Baracuda lt

Mūsų kruizas karnavalo legendoje buvo nuostabus

parašė , 2017-08-12 14:26

Karnavalo Legenda iš tikrųjų yra nuostabus laivas. Tai yra mūsų antras mėgstamas laivas iš mūsų vienuolikos kruizų, į kuriuos mes leidomės su Karnavalu. Mes vairavome ant šio laivo 2009 m. sausį nuo Tampos Floridą. Mes pasirinkome Vakarų Karibų kruizą Didžiojo Kaimano, Cozumel Meksika, ir Isla Roatan Honduras.

Laivo dekoravimas yra fantastiškas, ir laivas buvo nepaprastai švarus ir naujas žvilgsnis. Mūsų kambarys buvo tiksliai tas pats kelias. Mes turėjome balkono kambarį, kuris mes mėgstame šį kruizo kabinos tipą.

Maistas buvo aukščiau normalaus lygio palyginti su kitais Karnavalo laivais, ant kurių mes keliavome jūra. Mes perskeliame laiką oficialiuose valgomuosiuose ir laikiname darbuotojuje. Mes pasirinkome ankstyvą pietų pasirinkimą. Oficialus valgomasis buvo virš vidurkio, ir paslauga kaip paprastai buvo nepadaryta
Skaityti visą straipsnį “Mūsų kruizas karnavalo legendoje buvo nuostabus” »

Naudos blogose kruizo apžvalgose matymas

parašė , 2017-06-21 18:24

Jūs buvote kada nors sujaudintas apie leidimas į kruizą tiktai, kad jaustumėtės priblokštas po blogų kruizo apžvalgų skaitymo? Apžvalgos yra ne visada, kuo jie atrodo, tokiu būdu prieš tapsmą per nusivylęs jūs turite mesti gilesnį žvilgsnį į juos.

Pirmas daiktas kurį jūs turite svarstyti, skaitydamas blogas kruizo apžvalgas yra recenzentas savarankiškai. Yra kai kurie žmonės šiame pasaulyje, kurie nėra niekada patenkinti niekuo ir tiesiog mėgsta skųstis, net kai atostogas. Jūs taip pat turite kitą kompaniją žmonių, kurie nori kažko niekam ir skųsis palikti ir tiesiai pastangose gauti nuolaidą ar kažką veltui. Būdamas ankstesnis svetingumo tarnautojas aš žinau tai gerokai gerai.
Skaityti visą straipsnį “Naudos blogose kruizo apžvalgose matymas” »

Gulet kruizai – romantiškas ir įperkamas

parašė , 2017-02-13 16:20

Leidimas į gulet kruizą yra labai romantiškas būdas švęsti jūsų vestuves ar sukaktį, ir jie yra įperkami. Gulet laivai yra mažesni negu jūsų kruizo laivas tokiu būdu nebus kad daug žmonių, plaukiančių su jumis. Yra paprastai tiktai trys komandos nariai laive taip pat. Priklausomai nuo kruizo, kad jūs rezervuojate jus gali net sugebėti suplanuoti jūsų maršrutą. Gulet laivai gali būti varyti burių ar prie variklio ir turėti tarp trijų ir dvylikos kambarių. Priklausomai nuo gulet chartijos, jūs galite surasti kabinas meistro, dvigubo, ir dvynių dydis. Per gulet kruizą, jūs turėsite daug daiktų, kad padarytumėte ir ant ir nuo laivo ir vandenyje. Profesinis virėjas virs jūsų valgius, vartodamas vietinius maistus ir naują žuvį greta vietinių vynų. Tiems, kurie teikia pirmenybę tam taip pat bus sodos ir pasiūlytų sulčių
Skaityti visą straipsnį “Gulet kruizai – romantiškas ir įperkamas” »

Skirtingi šiuolaikinio kelto tipai

parašė , 2016-12-12 19:44

Paprasta užduotis nešti keleivius ir kartais krovinys per vandens masę negalėtų atrodyti, kad nepaprastas, bet tai yra kažkas, kas priskiria šimtmečiai. Yra įvairus rašymas ir publikuoti darbai nuo senovinių laikų, kurie mano, kad keltininko profesija buvo svarbus ankstesnių kultūrų ir civilizacijų aspektas.

Šiandien, keltai lieka būtiną transporto priemonę po visą pasaulį. Keliuose kranto miestuose ir maršrutuose, šitie laivai sudaro visuomeninio transporto sistemos dalies, aprūpindami priemonę važiuoti per vandenį be tilto ar tunelio naudojimo.

Kas yra daugiau, keltai yra taip pat banalūs didesnėse jūrose ar vandenynuose, jungdami šalis ir net žemynus. Nors gamyba ir šitų milžiniškų laivų statyba svirduliuoja, kiekvienas komponentas, nesvarbu kaip mažytis jie gali būti, gali būti svarbus
Skaityti visą straipsnį “Skirtingi šiuolaikinio kelto tipai” »

Princesės kruizo linijos flotilė: safyro princesė

parašė , 2016-11-26 15:03

Safyro Princesė yra viena iš Princesės Cruise Line Fleet, kuri buvo gaminta Japonijoje, ir tiko greta daugiau kaip 700 balkonų kame, svečiai gali patirti gražų okeaninį vaizdą. Be to, svetingi komandos nariai garantuos, kad jūs turėsite kokybišką laiką kartu su jūsų šeima ir draugais.

Pastatytas 2004, Safyro Princesė yra naujai atnaujinti kruizo laivai, ir tai važiuoja Aliaskoje, meksikietiškoje Rivjeroje, Havajuose, Taityje, ir Pietų Ramiajame vandenyne. Keleiviai neabejotinai mėgs nuo kranto pusės ekskursijas taip pat kaip borto veiksmą.

Tarp kruizo laivų įsimintiniausia vieta apima Didįjį Kazino, įmantrius pietų rajonus, Vandens procedūrų saloną "valstybė meno" & Sveikatingumo ir sporto centras, išskirtinis jaunimo centras, ir daug kitų
Skaityti visą straipsnį “Princesės kruizo linijos flotilė: safyro princesė” »