Britanijos Mergelių salos (bvi) plaukianti chartija

parašė , 2015-08-13 18:57

Be abejonės, Britanijos Mergelių salos (BVI) yra vienas iš pasaulinių didelių chartijos atostogų rajonų. Esantis šiaurės rytų Karibų jūroje, ši daugiau kaip 50 salų ir koralų rifų grupė uždirbo savo gerai užsitarnautą reputaciją kaip burinę premjeros teritoriją. Kai kurie iš jo daugelio gundymų tam, kad buriavimas adventurists apima balto smėlio paplūdimius, drabužių parduotuvės apsipirkimą, puikų pietų pasirinkimą, suglumindami plaukiojimą po vandeniu, prabangias kranto poilsio vietas ir gražius restoranus, esančius ant vandens.

Su BVI plaukianti chartija, jūreiviai gali ištirti daugybę salų atsipalaidavusiame būde, apimdami dideles salas Tortolos, Mergelės Gorda, Jost Van Dyke, ir Anegada, įžymaus jo omaru, kurį daug žvejų vis dar gaudo prie laisvo nardymo, kartais taip giliai kaip 60 pėdų
Žinoma, yra kitas, artimesnės salos, kad ištirtų be to, daugelis jų negyvenamas.

BVI plaukianti chartija yra žinomi kaip susilpnintas ir draugiškos šeimai atostogos, dėl optimalaus mišinio nuoseklaus prekybos laimėjimo, vizavimo linija navigaciniai ir paprasti gilūs vandeniniai salos šuoliukai. Yra taip pat daug apsaugotos stovėjimo vietos. Visi kartu, plaukianti chartija BVI yra didelė abiem pirmiems laikmačiams ir labiau patyrusiems jūreiviams.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kad suprastumėte nedaug apie BVI ramybę, manykite, kad jie nėra tiktai sodrūs ir gražūs, bet taip pat ir pastatų aukštis yra suvaržytas iki buvimo ne aukštesnis negu palmė, akcentavimas, greičiau, negu susidūrimas, bukolinis peizažas. Socialiniai BVI aspektai yra padidinti nebuvimo tiesioginių skrydžių nuo kitų šalių, tokiu būdu salos nėra perpildytos turistais. Tie kuriuos jūs tikrai sutinkate sveikins nuo jūros, kadangi jie daro žemės ekskursijas iš savo jachtų, BVI plaukianti chartija, ir per salą šokantys keltai.

Yra artimesnis žvilgsnis į keturis populiariausius salos maršrutus, kad laikytų lankymą su BVI plaukiančia chartija.

Tortolos Sala yra didžiausia sala (26 kvadratiniame kms) su didžiausiais gyventojais. Tai taip pat turi daugumą parduotuvių, restoranų, viešbučių ir jachtos chartijos operatorių, greta kažkokio didelio atogrąžų miško. Geriausi paplūdimiai yra šiaurinėje pakrantėje, apimdami Kontrabandininko užutekį, Cand Sodas įlanka, Ilga įlanka, Josiah įlanka, Aludario įlanka, ir Lambert paplūdimys. Ten taip pat užsiiminėja banglenčių sportu, aitvaro įsėdimas, nardymas su akvalangu, burlenčių sportas, pėsčiųjų žygis ir daugiau.

Mergelė Gorda yra antra labiausiai apgyventa sala (trečdalis geografiniame dydyje) BVI. Ispanijos Miestas, ant salos pietvakarių pusės, yra salos svarbiausias miestas. Mergelė Gorda yra pagrindinis turistinis maršrutas BVI skolingame į "Vonias," neįprastas geologinis sudarymas. Vonia rodo milžiniškus granitinius riedulius, kartais remdamasi viršūne vienas kito, ta forma, sugluminanti vaizdingus urvus, kurie yra atidaryti jūrai. Didelis maršrutas BVI plaukianti chartija.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Anegada yra vienintelis apgyventas BVI, suformuotas iš klinties ir koralo. Kiti yra suformuoti vulkaninio veiksmo. Todėl, Anegada yra šalia jūros lygio ir buto, kur kitos salos yra kalnuotos. Iš tikrųjų, vardas Anegada verčia į "skandintą žemę." Tai žinomiausia savo baltiems smėlio paplūdimiams, kurie tęsiasi mylioms ištisai, ir Pasagos Rifui, ketvirtam didžiausiam koralų rifui pasaulyje. Musės žvejai yra dažni lankytojai daugybių bonefish palei pietų kranto butus.

Jost Van Dyke, apytiksliai 3 kvadratinėse myliose (8 sq. km), sėdi kaip mažiausia keturių svarbiausių salų. Didelis Uostas traukia daugumą lankytojų. Maži barai ir restoranai apsupa uostą, apimdami pasaulinio garso Foxy Barą. Netoli, garsiame Šlapiame Dolerio Bare (kur purportedly gėrimas kvietė Skausmą malšinantį vaistą buvo išrastas), vis dar neturi doko, tokiu būdu globėjai nustato inkarą, paskui plaukia į krantą ir mokestį už vyno aukojimą su šlapiais pinigais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *