Apsimetimas, kad viskas yra gerai, plaukdamas!

parašė , 2015-07-25 20:17

Vairuodamas moteris, iš viso norėkite atrodyti geras…, saulė ir jūra gali būti labai senstančios, ir mes turime prisitaikyti be paruoštos prieigos prie grožio salonų, odos rūpinimosi produktų, ir kirpėjo.

Mes galėtume praleisti daug mūsų laiko ant reiso su druskos inkrustuota oda ir plaukais. Bet mes iš tikrųjų norime būti grottie yachties? Mūsų tikslas apsimeta, kad viskas yra gerai, plaukdamas.

Ir kai oras, ne palankus ir kojos piršto turėklai, yra vandenyje, dažnai viliojantis tik mesti lauke mūsų rankas ir paimti porą ‘greenies’ į mūsų veidą ir per mūsų kūnus ir pasakyti… ‘štai ir viskas mano dušui!’
Aš visada jausdavau, kad mes turėjome atsikratyti nuo bet kokių vyrų laive, su viltimi tuo metu, kai mes buvome ramioje stovėjimo vietoje, ir skraidiname vėliavą su ‘Slaptu Moterų Verslu ant jo plaukų spalvai, veido masažams ir vaškuojančios dienos. Ne tai kad mes norime nueiti visas ‘krantas, žavus’ labiausiai ‘au natūralūs’ kostiumai, gyvensena ir grožis ant vandens gimdo komentarus… ‘taip teisė!

Grožio Oda Giliai!

Net vairuodami solo kai kurie standartai turi būti sulaikyti, kai prieita prie apsimetimo, kad viskas yra gerai tuo metu, kai buriavimas ir oda rūpinasi, tai yra tuo, ką vienas moterų jūreivis turi pasakyti. Kay Cottee buvo remtas Blackmore produktų, kai ji vairavo solo, niekas nesustoja visame pasaulyje, ir jos knygoje ‘Prezidento žmona’, ji sako…

"Aš visada bandydavau sulaikyti standartus laive tiek aukštai kiek galima… Buvo atsargus su palaikymu asmeninės higienos taip pat, ir kiekvieną dieną ar antra diena, aš turėjau druskos vandens vonią, kartais pašildydamas vandenį ant krosnies, kad paimčiau šaltį nuo to. Po mano vonios aš muilinčiau mane patį Blackmore abrikose ar avokade (su sunscreen) drėkinamasis kremas, uždėčiau kai kuriuos kvepalus ir lūpdažį ir gražius, naujai išskalbtus, sūrius drabužius. Didelis dvasinės būklės didėjimas."

Samantha Davis, solo yachtswomen, kas vairuoja jachtą ‘Roxy’ ir nėra jokio geresnio grožio pavyzdžio, ant vandens… buvo paklaustas; "Kaip jūs turite odą, kuri atrodo kaip Clarins skelbimas, kai jūs nemiegate, ir jūsų veidas yra nusiaubtas saulės, druskos ir jūros?"

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jos atsakymas… "Ant vienos iš mano pirmų Atlanto sankryžų, aš gavau druskos nudegimus ant savo veido nuo druskos vandens," ji grimasos. "Aš atsidūriau su pūslėmis, šašais ir randais ant mano žandų. Taip dabar kiekvieną dieną aš nuvalau druską ir drėkinu su grietinės ultrahidratacija!"

Kai kurios jachtos yra įrengtos dušais ir karštu vandeniu su daug kambario pajudėti; ne mano. Jei jūs turite jachtą be dušo prabangos, jūs galite improvizuoti.

Aš turiu du saulės stovyklavimo dušus, kuriuos aš pildau vandens, vienas su druskos vandeniu maudosi, ir naujas skalavimui; aš rišu juos ant denio su juoda puse viršuje, tokiu būdu saulė gali įkaitinti vandenį, ar užvirinti kelis ir pridėti tai prie šalto vandens, tokiu būdu tai šilta. Pakabinkite juos nuo įrangos, bumo ar Bimini ir priklausomai nuo kompanijos; jei jūs esate perpildytoje įlankoje ar lauke jūroje, kiek iš bod’ jūs apnuoginate. Ir, žinoma, yra visada ištikimas kibiras ir kempinė žemyn, grožis ant vandens… joks pasiteisinimas!!

Eikite basomis palei paplūdimį… gamtos geriausias pedikiūras. Ir kai atgal laive drėkina jūsų kojas, apkarpo ir dažo jūsų kojos piršto nagus, žvilgsniai didelis sandaluose. Nagai yra puikiai išlaikyti trumpas ir nevalytas, kaip jie lūžta ir ašara su normaliu valties darbu, ir poliruoja keptas bulvytes, ir tai nėra geras žvilgsnis.

Ir didelė svarstoma problema, kai kalbėjimas apie grožį ant vandens yra mūsų oda! Tai yra pasigailėjime elementų ilgiems laikotarpiams. Druskos vanduo, saulė ir vėjas gali pagreitinti senstantį procesą ir pasukti odą į odą, jei mes nesirūpiname tuo! Tikras iššūkis grožiui ant vandens! Kas yra kai kurie geri natūralūs būdai rūpintis mūsų oda?

• Kasdien sunscreen ir drėkinamasis kremas su SPF 15 ir SPF30 pritaikė kelis kartus dieną ir neabejotinai po plaukimo. Pliaukštelėkite tam ant!

• Jei jūs mėgstate tos saulės pabučiuotą švytėjimą yra didelis diapazonas drėkinamųjų kremų, kurie gali duoti laipsnišką įdegimą, ne visi turi saulės apsaugą. Ir net tekstūruotai odai ant jūsų veido daug Fondo daro – ups, turi SPF15 apsaugą.

• Ir jei jūs tikrai užbaigiate su įdegimo naudojimu Alaviją Veros gelis. Jei yra mažas taškelis šaldytuve, laiko tai ten, tai jaučiasi didelis ant kūno, tam pataikauja prieš per daug saulės.

Plaukai Ant vandens!

Turėti trumpus ar ilgus plaukus tam, kad plauktų, ypač ant ilgų mėlynų vandeninių pasažų… jūsų pasirinkimas! Pasiekiantys kirpėjai, kurie gali įpjauti jūsų plaukus būdas jūs mėgstate juos užsienio uostuose, nėra lengvas! Kraštas yra lengvas trumpėti ir laukti, kol jūs nesate keli, kur jūs jaučiatės atsipalaidavęs.

Su ilgais plaukais naudoja atostogas kondicionieriuje ir riša tai atgal, kad sulaikytų tai nuo raizginių ar sugautas pritaikymuose tuo metu, kai ant vandens. Yra daug, trenka tą darbą puikiai su druskos vandeniu. Maršrute aš paimsiu kažkokį šampūną į jūrą, išmuilinsiu mano plaukus, ir tiek kiek įmanoma mano kūno… kaba ant kopėčių… tada neria po vandeniu. Mano plaukai išeina minkšti ir švarūs ir jaučia, kad jie buvo sąlygoti.

Makiažas… Jūsų Pasirinkimas!

Fondas… lūpdažis… blakstienų tušas? Tuo metu, kai ant vandens ar tik kranto kelionėms ir bendravimui. Jūsų pasirinkimas!

Turėkite galvoje, sudaro, gali ištirpti ypač atogrąžose; lipnus lūpdažio gumulėlis gali iš tikrųjų padaryti netvarką. Jei yra pakankamai kambario, padeda jūsų mėgstamus lūpdažius ir blizgesius mažame plastmasiniame konteineryje ir padeda juos į šaldytuvą. Ar jei jūs turite teisingą bitą makiažo, kuris galėtų būti karščiu, paveikė mažą priešpiečių dėžę esky/chilly, šiukšlių dėžė padarys darbą.

Moterys plaukia gerai pro jų 50-uosius ir 60-uosius šiomis dienomis, tokiu būdu išmintinga rūpintis savimi savarankiškai ir geroje būklėje ir odos rūpinimesi! Geriausias tonikas, žinoma, yra didelė sveikata, vidinis švytėjimas, kuris eina greta įtampos laisvas pragyvenimas ir jūsų svajonių gyvenimo gyvenimas!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Mintys!

* įlankoje Salų, Naujoji Zelandija LABAI AUKŠTAS DAŽNIS traškėjo į gyvenimą; kvietimas į ‘Laukinį Moterų Vandens procedūrų saloną’ kaimyninėje jachtoje.

Kreiserinių ledi grupė visi su mūsų savais odos rūpinimosi produktais sėdo į erdvią valtį; mes buvome pasitikti su aromatherapy aliejaus ir minkštos muzikos kvapu. Tai neėmė, anksčiau negu keli gavo perskeltus galus, apkarpytus nuo ilgų plaukų, atpalaidavimo ir drėkinimo veido kaukių, priverčiančių mus atrodyti kaip svetimšaliai, ir naujoko masažistas davė peties masažus. Visa tai palydėta su begalinėmis stiklinėmis vyno ir mase juoko, dideliu malonumu!

* aš pabandžiau anksčiau minėtą savarankiškai apmąstymo muzika ir iškvepinau aliejų, kadangi aš atlieku ‘palaikymo darbo vietas… plaukų spalvos, susiduriu su kaukėmis, ir nagai… priverčia jus jaustis fantastiškas.

Aš esu įsitikinęs, kad yra masė kitų minčių tam, kad apsimestų, kad viskas yra gerai, plaukiant…, ir aš trokštu gauti ‘Moterų Slapto Verslo vėliavą, sudarytą tokiu būdu nėra jokio pertraukimo. Aš buvau sudomintas, kad aš duosiu kažkokiam vargingam lankančiam vyriškos lyties jūreiviui širdies priepuolį, jei aš pasirodyčiau ant denio su žalia veido kauke ant!!

Moterys plaukia gerai pro jų 50-uosius ir 60-uosius šiomis dienomis taip jo išmintingas, kad rūpintųsi jūsų pats ir geroje būklėje ir odos rūpinimesi! Geriausias tonikas, žinoma, yra didelė sveikata, vidinis švytėjimas, kuris eina greta įtampos laisvas pragyvenimas ir jūsų svajonių gyvenimo gyvenimas!

Nėra jokio pasiteisinimo už to, kad būti ‘bjauriu yachtie’ kaip gyvensena, kurią mes pasirenkame, mes tik prisitaikome ir improvizuojame. Ir kadangi moterys, kurios mėgsta plaukti nėra nieko neteisingai apsimetime, kad viskas yra gerai, plaukdamos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *