Buriavimas maršrutų ir kelionės patarimų

parašė , 2013-09-05 19:23

Plaukiančios šventės yra labai panašios į safario keliones. Tai gali būti brangu ir vienkartinis daiktas, bet patirtis bus, kad atsimintų dėl likusios dalies jūsų gyvenimo. Patirtis, kuri gali apsirūpinti daug daugiau, negu įžymybių apžiūrėjimas. Daugelis dažnai įsimyli su patirtimi ir tampa vergu sportui ar nuotykiui, kurį kiekvienas iš jų gali aprūpinti. Ar tai plaukia vandenyne ar važiuoja per negyvenamas lygumas atidarytame aukščiausiame Jeep.

Užmirškime apie safario analogiją ir susitelkime daugiau plaukiančiose šventėse ir nuotykiuose. Kurie yra dažnai per pažiūrėtą, ir gali aprūpinti patirtį, kuri leidžia bet kam pasiekti užbaigtą izoliaciją, atsižvelgdama į atspindį ir atsipalaidavimą. Vienas iš pagrindinių sprendimų išsirinks, kas atnešti su jumis, tai gali svyruoti nuo šeimos narių, žmonos ar net ėjimo jo vienas
Joks išblaškymas ir jokios problemos. Su pridėtu bonusu 100 % privatumo ir jokio lenktyniavimo dėl didelio taškelio, kažkas, kad, lankydamas paplūdimį yra įprasta problema daugumai žmonių. Svarstykite šį pasirinkimą kaip jūsų labai savos salos jūroje kūrimą.

Kitas svarbiausias sprendimas išsirenka vietą. Laimei yra didelis pasirinkimas valčių prieplaukų ir vietų, kurios aprūpina buriavimą ir buriavimo pasirinkimą visame pasaulyje.

Jos svarbus, kad atsimintų, kad, nors buriavimas ir buriavimas yra populiariausi pasirinkimai, rizikuodami lauke į Viduržemio jūrą. Yra alternatyvų, pasiekiamų tokių kaip katamaranai. Kiekvienas iš pasirinkimo, pasiekiamo naujokui labiau patyrusiems.

Viduržemio jūros buriavimas aprūpina daug paslėptų brangakmenių nuo paslėptų užutekių į geriausias valčių prieplaukas. Iš kurių visi gali būti surasti visur Graikijoje, Turkijoje, Maljorkoje, Italijoje ir Maltoje, kad pavadintų kelis. Daug rajonų aprūpinimas, kad ištirtų ir atrastų pirmą kartą.

Galbūt jūs turite maršrutą, kurį jūs lankote kasmet, užuot turėjęs tradicinę šventę, svarstote tyrinėjimą galimybės nomuoti jachtą ar valtį ir dengiate naują ‘pagrindą’. Naujų atradimų palei kelią sukūrimas.

Kita išskirtinė vieta Viduržemio jūros viduje yra Prancūzijos rivjera. Kuris lieka vieną iš prabangiausių, žavus ir ieškojo vietų tam, kad plauktų. Su jo laukine ir nelygia kranto linija ir išskirtiniu Šv. Tropez ant jūsų slenksčio.

Privačios jachtos samdymas yra geriausias būdas patirti šį tipą šventės šioje vietoje. Ypač su Kanais, Gražiais ir Monte Karlo protingo atstumo viduje.

Kita didelė ir nežinoma vieta tam, kad plauktų yra Viduriniai Rytai. Nelaukta bet egzotinė vieta su daug, kad pasiūlytų, ypač įvairias valčių prieplaukas, kurios yra labai populiarios tarp turtuolio, bet neapribotos iki.

Jei jūs taip pat pažiūrėsite kažkur, kad sujungtumėte jūsų asmeninę jachtą, valčių prieplaukos sugebės pateikti net prabangiausias megajachtas. Leisdamas statantis į doką tarp daugelio valčių prieplaukų visur Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Leidimas jūros ir miesto, kurį turėtų kartu, aprūpindamas aukštą, susitelkia ties svetingumu, kuris negali būti surastas kur nors kitur.

Vidurinių Rytų valčių prieplaukos, esančios Katare, yra pasaulis, įžymus ypač, ir tapo vienu iš svarbiausių buriavimo maršrutų Vidurinių Rytų viduje. Tai rodo 96 gimimą ir gali pritaikyti iki 40 metrų valtis.

Tai tiktai trumpai dengia didelį diapazoną buriavimo ir buriavimo švenčių, kurias pasaulis turi pasiūlyti. Su dar daugeliu paslėptų brangakmenių, kurie laukia būti surasti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *