Pritaikytas darbui namuose nešiojamas kompiuteris Toshiba

parašė , 2013-09-18 07:14

Toshiba Satellite C855 serijo nešiojamieji kompiuteriai – skirti dirbti namuose. Šių kompiuterių baltas ir blizgus ekrano monitoriaus pavirsius, lyg susuptas į balta chalatą, apsaugos nuo dulkių kaupimosi, pirštų antspaudų rizikos. Lengvai valomas korpusas.

Toshiba Satellite C855 serijos kompiuteriuose rasite vieną USB 2.0 ir vieną USB 3.0 prievadą. HDMI ir D-Sub išėjimus.

Toshiba Satellite C855 nešiojamųjų kompiuterių klaviatūra taip pat yra balta. Tai suteikia švaros, šviesos pojūtį. Minkštai besispaudžiantys mygtukai prisitaiko prie kiekvieno žmogaus rankų. Šių nešiojamųjų kompiuterių blizgūs ekranai yra liečiami, tad tai suteikia daugiau vartojimo laisvės.
Šie Toshiba Satellite serijos nešiojamieji kompiuteriai ne tik puikūs savo išvaizda, bet ir yra visiskai tylūs ir neskleidžia šilumos, kaip kiti nešiojamieji kompiuteriai.

Toshiba Satellite C855 serijos nešiojamasis kompiuteriais, naudojant minimalią šviesos energiją, galima naudotis nuo 3 iki 6 valandų. Taipogi, žaidžiant žaidimus, esant vidutinei apkrovai, neesant šalia elektros lizdo, Jūs, Toshiba Satellite C855 serijos kompiuteriais galėsite naudotis apie 4val.30min.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *