Buriavimas naujoko – priekabos jūreivis

parašė , 2013-06-24 10:21

Šiame plaukiančio naujoko straipsnyje, aš norėčiau kalbėti apie burinės greiti kreditai valties priekabą, kurią dauguma mūsų naudoja, kad gautų mūsų burinius laivus į vandenį. Vartojant priekabą valtims vežti kaip priemonė gauti į vandenį, plaukianti trukmė "Priekabos Jūreivį" ateina į galvą. Priekabos Jūreivis yra tuo, kas mes esame pagalbininkai!

Priekaba valtims vežti tampa svarbia transporto priemone leidime mums prieiga prie vandens, kad mes negalėjome pasiekti jokio kito kelio! Tokiu būdu priekaba valtims vežti yra svarbus elementas mūsų burinės įrangos, kuri turi būti geros dirbančios būklės ir palaikyta. Priekabos apvadai & padangos turi būti geros būklės be papildomo sauso puvėsio ar dėvėtis ir turi būti tinkamai pripūstos pagal padangos gamintojo rekomendaciją

Rato laikysenos turi būti tikrintos, kad pamatytų, kad jie yra geros būklės ir riebaluoti.

Patarimas:

Aš naudoju riebalų centrus ant savo burinės valties priekabos, kad aš galėčiau pridėti riebalus prie jų lengvai. greitieji kreditai internetu

Priekabos kliuvinys turi užrakinti lengvai ir saugiai ant jūsų vilkimo transporto priemonės priekabos rutulio. Saugumo grandinės turi taip pat būti tinkamos ir nerūdintos ar išėstas per. Ir laidinis kaištis turi būti geros dirbančios būklės be to. Priekabos žibintas turi dirbti ir gali lengvai būti tikrintas, jungdamas juos prie jūsų vilkimo transporto priemonės. Valties gervė turi būti geros mechaninės būklės, ir nailono diržas turi būti apžiūrėtas ir pakeistas, jei tai rodo kokį nors dėvėjimo ženklą.

Patarimas:

Paskui įsitikinkite, kad jūs turite saugumo grandinę, tai panaudojama be valties gervės diržo dėl visa ko, jis lūžta, važiuodamas kelyje.

Laivagalis ar atgal burinės valties turi būti gautas vartojant sunkią pareigą ratcheting nailono diržas ar tvirta greitos paskolos virvė, kad laikytų tai vietoje sutrukdyti bet kokiam susijusiam pakenkimui jūsų burinės valties ar dar blogiau neleisti tam sumažėti priekaba. Kai tik jūs kabinate priekabą į vilkimo transporto priemonę ir anksčiau, negu jūs leisitės į kelionę, tai yra gera mintis padaryti vieną paskutinį greitą tikrinimą, kad įsitikintų, kad viskas yra užsakyme.

Aš paprastai tikrinu regimąjį padangų tikrinimą, matau, kad žibintas yra prijungtas, saugumo grandinės yra gautos, ir kliuvinys yra gautas į vilkimo transporto priemonę starteriams. Tada aš įsitikinu, kad burinė valtis yra gauta nusilenkime su gerve ir saugumo grandine greta nailono rūstus diržas be to. Aš taip pat įsitikinu, kad esantis už borto yra gautas į valtį, ir dujinis kepurės ventilis yra uždarytas. Ir aš tikrinu stiebą be to, kad pamatyčiau, jei jis yra gautas į burinę valtį.

Užtrukimas kelių minučių baigiamajam tikrinimui ant priekabos ir valties duos jums proto dalį, vilkdamas burinė valtį vilktimi į jūsų maršrutą. Tai yra taip pat gera mintis laikytis ir žiūrėti ir ant burinės valties ir ant priekabos, važiuojant, todėl, kad kažkas gali įvykti bet kuriuo metu.

Patarimas:

Tai yra gera mintis nešti atsarginę padangą priekabai valtims vežti, dėl visa ko jūs gaunate butą. Šis būdas jūs galite pakeisti butą ir neturėti, kad paliktumėte jūsų burinė valtį ant šalikelės tuo metu, kai jūs atnešate atsargą.

Iki mano kito burinio naujoko straipsnio – Laimingas Buriavimas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *