Krosnelė – interjero detalė

parašė , 2013-06-22 07:56

Galima pastebėti, jog pastaruoju metu vis daugiau dėmesio bei investicijų yra skiriama namų interjerui. Žinoma, vieni tam gali skirti daugiau lėšų, kiti mažiau, tačiau tiesa ta, jog tai visiems aktualus klausimas. Rengiant namą ar sodybą, interjero detalės gali pareikalauti gana didelių investicijų, juk patalpų erdvės yra labai didelės. Visgi, jei esate iš tų, kuriems aktualu ne tik pirkti, tačiau ir sutaupyti, galite rinktis sprendimus, kurie leis vienu šūviu nušauti du zuikius. Vienas iš geriausių pavyzdžių, iliustruojančių šią situaciją – namų apšildymo sistemos. Krosnelės paskirtis yra apšildyti norimas patalpas, tačiau pasirinkus išskirtinį dizainą, galite ją panaudoti kaip išskirtinį akcentą, traukiantį visų svečių akį. Tai bus viena investicija, kuri sukurs jaukumą bei prikaustys visų dėmesį. Taigi, jei domitės įvairiais variantais, kaip krosnelė gali pagyvinti namų interjerą, štai keli pasiūlymai.

krosnelesKalbant apie tai, kaip krosnelė gali tapti dizaino detale, nepamirškite, jog pastaroji tinka tiek klasikiniam, tiek moderniam namų stiliui. Taigi, ją gali pritaikyti kiekvienas narintis. Taigi, pirmasis būdas – derinti krosnelę su akmens apdaila.  Tokiu atveju jūsų pasirinktos krosnelės gali būti įmontuojamos į muilo akmens sieną. Pastaroji nuo skleidžiamos šilumos įšyla ir skleidžia malonią šilumą, kuria mėgaujasi visa šeima. Akmuo puikiai įsilieja į bet kokio stiliaus interjerą ir negalima paneigti, jog atrodo itin prabangiai. Dar vienas svarbus aspektas – patogumas. Tokiu atveju gali būti pasirenkamas jums patogus krosnelių aukštis, tad galite pamiršti apie nuolatinį lankstymąsi, kuris sukelia nugaros skausmus.

Jei norite, jog jūsų pasirinkta krosnelė būtų ne tik kokybiška, tačiau ir patraukli, rinkitės tuos variantus, kurie leidžia stebėti liepsną per stiklo dureles. Visiems gerai žinoma, jog krosnelės gali būti su metalo ir stiklo durelėmis, na o tai priklauso nuo jūsų pasirinkto modelio. Taigi, jei nusprendėte įsigyti šildymo sistemą, pasirinkite modelį su stiklinėmis durelėmis ir tikrai neprašausite pro šalį. Žinoma, daugelis jūsų gerai pamena laikus, kai mūsų seneliai naudojo pačias paprasčiausias krosneles, metalinėmis durimis. Visa tai galbūt ir sukelia nostalgiją bei skatina pasirinkti panašų sprendimo variantą, tačiau nepamirškite apgalvoti ir savo poreikius. Pabandykite įsivaizduoti šaltą žiemos vakarą, kai norisi išjungti televiziją ir pasimėgauti namuose tvyrančia ramybe. Tokioje situacijoje galite susisukti į minkštą antklodę ir mėgautis atvira liepsna. Visgi, jei pasirinksite metalinių durelių modelį, jums beliks stebėti metalo konstrukciją, kuri, tenka pripažinti, neatrodo išskirtinai. Taigi, jei norite, jog jūsų interjeras išsiskirtų ir perteiktų jaukumą, apgalvokite visas įmanomas situacijas ir apsvarstykite galimus variantus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *