Burinė valtis, kuri gali plaukti visame pasaulyje

parašė , 2014-10-01 13:19

Plaukdamas visame pasaulyje be jūsų įgūdžių, valties pasirinkimas yra viskas. Bet tiems, kas niekada neturėjo valties jų savo, kurį ši užduotis gali gąsdinti.

Kartais jūsų labai savo jachtos turėjimas gali palikti jus galvojimu apie duobės korpuse treniravimą, kad paverstų jūsų valtį į gerą rifą, su kuriuo jūs neturite turėti reikalo. Išskyrus pajamų turėjimą, kad naudotų dar ką nors, kad rūpintųsi visas ne taip pat smagūs jachtos nuosavybės elementai, išmokdamas elgtis su valties nuosavybės šalutiniais poveikiais yra būtinas tam, kad turėtų jūsų burinę valtį iš viso. Nepatyręs galbūt nesuvokia už užuolaidos darbo ir strategijos, kurie įeina į nuostabų vakarą, kurį jie turėjo ant ten boso valties.
Nauji valties savininkai retkarčiais sužino, kad buriavimas nėra jiems. Tai dažnai yra poros daiktų priežastis, vienas būdamas jie atsikrato nuo valties ant panaudotos valties rinkos po 1-ojo sezono ar ignoruoja valtį, kol tai nesmunka į prastą būklę. Daugeliui žmonių, turėdamas artimą draugą, kuris turi valtį yra daug geresnis palyginti su valties turėjimu savarankiškai. Jei jūs turėsite vandenyną kur nors jūsų kraujo viduje tačiau, jūs netrukus negalėsite pavaizduoti savo gyvenimą be burinės valties.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs planuojate vandenyno perėjimas, jūs galėtumėte norėti palikti tą dieną lenktynininką valties doke. Prancing visi aplink įlankoje su jūsų bičiuliais nevertina valties nusitęsusiam atstumo buriavimui. Ypatybės, kurios gali būti didelės vienam naudojimo tipui galėjo galbūt stoti skersai kelio, panaudodamos laivą visiškai skirtingam naudojimo tipui.

Jūs surasite stilius valčių, kurios daro didelis gyvas-aboards, idealus burei aplink žodį su labai nedaug žnaibymu. Keli pritaria sunkiai pilnai kilio burinei valčiai, tai lėta dar stabilu. Keli nori, kad kečo gudrybės kai kurie kiti norėtų vienstiebio burlaivio. Dažnai žmonės padarys didelį remontą prieš išvykimą ant jų savo didelio reiso. Yra jūs patogus plėšymas viršuje grindys ir baigta pradžia ar daro jūs norite daryti kažkokį lengvą addon’s ir pavadinti jį diena. Gavo riebią piniginę? Tik pastatykite savo svajonės jachtą iš įbrėžimo tada! Tai užima daug laiko, kad sužinotų, koks jachtos stilius yra geriausias jums. Šis procesas turi būti apžiūrėtas kaip smagus iššūkis, o ne nuobodaus tyrinėjimo mėnesiai, kad tai atrodys kaip kartais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *