Apžvalga: karališkosios Karibų jūros navigatorius jūrų nuo Galvestono

parašė , 2014-10-17 16:55

Aš suplanavau šį kruizą septynis mėnesius. Draugas ir aš, kas anksčiau keliavo jūra su Karnavalu ir Garsenybe buvome trokštantys pabandyti Karališkąją Karibų jūrą po klausymosi labai daug teigiamų daiktų apie grožį laivo, kokybę maisto ir paslaugos, ir taip toliau. Antrą kartą, aš nustebinau savo išėjusius į pensiją tėvus, imdamas juos su mumis (praėjusiais metais, aš nustebinau juos Aliaskos kruizu, kurį aš apžvelgsiu vėliau), ir jie buvo visiškai svaiginantys su susijaudinimu, kai jie sužinojo, kad jie dar kartą važiuos Karališkosios Karibų jūros Navigatoriuje Jūrų, kurių jie reikalavo, buvo jų mėgstamas laivas 13 kitų kruizų, į kuriuos jie leidosi. Su laivu, nauju iš sausojo doko naujovinimui, buvo versti nueiti į kai kuriuos visiškai naujus maršrutus, kuriuos niekas iš mūsų kada nors neaplankė: Roatan Sala, Hondūras ir Belizo Miestas
Laukimas buvo aukštas.

Tada kruizo laikas atėjo. Tuo metu, kai aš nesu paruoštas pasakyti, kad mes turėjome BLOGĄ laiką šiame kruize, aš manau, kad reikia tiesiai pasakyti, kad mūsų laukimas buvo truputį išleistas, beveik nuo minutės, mes atvykome į Galvestono Uostą. Leiskite man paimti jus per aukštą ir žemą žibintą gyvenimo ant atvirųjų jūrų Jūrų Navigatoriuje.

Maksimumai

Mūsų pietų patirtis – Neabejotiniausiai geriausia paslauga, kurią mes gavome ant laivo buvo svarbiausiame Safyro Valgomajame, kuris yra be abejonės žaviausias valgomasis, kurį aš pamačiau ant kruizo laivo. Ėjimas į valgomąjį panėšėja į įėjimą į karališką operos teatrą, užbaigtą didžiuoju laiptelio atveju ir trimis lygmenimis pietavimo su langais ant kiekvienos pusės. Mūsų du serveriai buvo nepaprastai dėmesingi, pažymėdami mano pamotės pirmenybę daryti jos savą ledinę arbatą su dviem stiklinėmis ledo, 2 arbatžolių maišeliais ir kažkokiu karštu vandeniu, kuris laukė jos kiekvieną naktį po nakties vienas. Aš galėjau kaltinti ją tam, kad būčiau "arbatos snobu," bet tada aš turėsiu pažiūrėti į mane patį veidrodyje su mano Starbucks rankoje, pakeliančioje mano nosį į Folgers. Mes visi gėrėjomės įvairove valgio pasirinkimų ir manėme, kad maistas buvo labai aukštos kokybės, su paslauga, bėgančia kaip laikrodžio darbas. Tai buvo iš tikrųjų malonumas pietauti kiekvieną vakarą.

Čia mes esame per pietus. Aš esu narkotiko dozė mėlyname.

Kabina – kabinoje 7667 (Laivagalyje Uostas) buvo naminiai saldūs namai mūsų savaitę jūroje. Mano tėvai buvo teisūs greta 7669. Vidinei kabinai, buvo daug kambario, kad padėtų visą mūsų medžiagą ir turėtų visiškai aiškią erdvę prisiartinti. Aš pasakyčiau, kad lova buvo truputį kieta, bet tai yra viskas apie jūsų pirmenybę kaip mano draugas, ir važiuojantis partneris Jay (vaikinas purpurinis) pasakė jo, buvo tik teisingas. Pakankama drabužinė ir stalčiaus erdvė leido mus kiekvienam, turi pakankamą erdvę išpakuoti. Mūsų prižiūrėtojo paslauga buvo taip pat pirmos rūšies, papildydama atsargas ir tvarkydamasi du kartus per dieną.

Laivas – Navigatorius yra neabejotinai gražus laivas. Iš pastabos yra Karališkasis Pasivaikščiojimas, serija parduotuvių, restoranų ir barų, bėgančių laivagalyje, kad persiųstų pateikimą kreiserių jausmas žemyn grindinio akmens gatvės vaikščiojimo tuo metu, kai jūroje. Aš rekomenduoju Dvi Poetų Alinę kažkokiai gražiai jaukei aplinkai ir žmonių stebėjimui. Svarbiausias prieširdis yra žavus, ir įvairūs poilsio kambariai, ir barai yra suprojektuoti su labai klasišku dar patogus jausmas. Baseino denis yra taip pat įspūdingas, rodydamas du svarbiausius baseinus tarp kelių karštų kubilų, iš kurių kai kurie yra pavėsinti. Daugiausia yra daug kėdžių ir ir iš atspalvio, bet jei jūsų kruizas yra pilnas, jūs turėjote, geriau pasidaro ten ankstyvi, kad užkabintų tokį. Mes taip pat galvojome naktinis baras, pamirštantis, kad baseino denis su jo grindų iki lubų langais pridėjo gražų prisilietimą prie laivo pasiūlymo. Laivo kazino yra taip pat gana padorus, bet kadangi rūkymui leidžia įeiti ten, jūs galite išeiti, kvepėdamas kaip peleninė.

Karališkojo Pasivaikščiojimo pražiūrėjimas

Didysis Prieširdis

Gėrimo Paketas – Trys mūsų šiame kruize turėjome aukščiausios kokybės paketą 55$ per dieną, bet kadangi mano tėvelis tiktai geria alų, mes gavome jį pagrindinis paketas. Iš pirmo žvilgsnio, šis paketas galėtų atrodyti nedaug brangiu (Karališkosios Karibų jūros gėrimo paketai yra kai kurie iš brangiausių jūroje), bet iš viso mes gavome mūsų pinigų vertę. Ką aš ypač mėgau buvo, kad iš esmės niekas ant gėrimo meniu nebuvo nuo ribų išskyrus geriausios kokybės aukščiausios kokybės medžiagą. Jūs galėjote net pasirinkti Pilką Žąsies degtinę be jokios priemokos. Antroji pusė čia yra baro paslauga (žr. apačioje).

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Teatro Pasilinksminimas – Jei jūs kada nors pasirodote ant Jūrų Navigatoriaus, nepraleiskite čiuožiančio pačiūžomis renginio. Tai fantastiška ir buvo daug geriau, negu aš maniau, kad tai ketino būti. Mes taip pat gėrėjomės Elton John mėgdžiotoju, baro gabumų renginiu ir suaugusiu televizijos žaidimu.

Nuosmukiai

Embarkation/Debarkation – žodžių fiasko, košmaras, amžinybė ir dezorganizacija ateina į galvą abiem. Tai buvo rankos žemyn BLOGIAUSIAS embarkation/debarkation procesas, kurį aš kada nors patyriau, ir mano tėvai, kurie buvo 13 ankstesnių sutartų kruizų. Mes turėjome laukti to, kai Karališkoji Karibų jūra nusiuntė mums lauke elektroninį paštą anksčiau kruizo, instruktuojančio mus atvykti tam tikrais laikais, pagrįstais deniu, ant kurio mūsų kabina buvo esanti. Kadangi tai įvyko, mes skridome į Hiustoną, ir mūsų perkėlimas numetė mus šalin tiesiai, tuo laiku mes, kaip buvo manyta, buvome ten, kuris buvo 12:30. Mes nemindėme koja laivo iki beveik 14:00, kadangi mes buvome pritvirtinti dvi skirtingos linijos, iš kurių abi buvo nepaprastai lėtos judančios. Tai yra neabejotinai ne būdas, kuriuo jūs norite pradėti savo atostogas, ir labai mažai šypsenų turėjo būti surastos saugume ir registravimo linijose. Prieštaraukite jums, aš visiškai laukiu trupučio, laukia, registruodamasis, bet tai buvo tik juokinga. Aš manau, kad ilgiausi laukia, aš kada nors patyriau anksčiau to, buvo 30 minučių viršūnės. Aš neabejotinai išreiškiau savo nepasitenkinimą registravimo ledi.

Debarkation buvo beveik kaip tik taip, kaip blogai. Kadangi mes turėjome vairuotoją, laukiantį mūsų, mes pasirinkome pats kontrolės punktas ir buvome duoti specifinį laiką ir vietą susitikti. Mes padarėme tai kituose kruizuose su minimaliu laukimu, su muitininkais, sėdančiais į laivą, kad rinktume formas. Praeityje, mes iš esmės nuėjome iš laivo. Ne šį kartą. Kai mes atvykome į paskirtą taškelį, mes tada laukėme kitos geros 45 minutės tik, kad būtume leisti išlipti. Vieną kartą nuo laivo, manykite kas? Kita linija, dar 45 minutės, kad praeitų per muitinę. Aš baigiau tuo, kad buvau įkrautas, papildomas laukia mokestis mano vairuotojo, dėka Karališkosios Karibų jūros ir Galvestono Uosto.

Galutinis rezultatas – aš niekada nekeliausiu nuo Galvestono, Teksasas vėl, kadangi jie aiškiai neturi gebėjimo pasielgti su apimtimi žmonių, kuriuos kruizo laivai turi. Iš esmės, Karališkoji Karibų jūra paliko neigiamą pirmą įspūdį ir neigiamą paskutinį įspūdį.

Paslauga – Išskyrus mūsų serverius per pietus, paslaugą baruose ir poilsio kambariuose ant šio laivo buvo vidutinė geriausiame ir tikrai ne, prie ko aš esu įpratintas kruize. Tuo metu, kai kai kurie barmenai buvo standouts, tai apskritai imdavo amžinai, kad gautų gėrimą, ir dažnai jūs jautėtės, tarytum jūs buvote rūpestis barmenui ar serveriui. Blogiausia paslauga buvo turbūt baseino bare. Keli galėtų pasakyti, kad aš esu per reiklus, bet kai aš leidžiu savo sunkiai uždirbtus pinigus atostogas, aš noriu padorios paslaugos. Periodas. Aš iš tikrųjų negavau to šiame kruize. Mano tėvai taip pat pareiškė nuomonę, kad "daiktai tik nebuvo tas pats šiame kruize" kaip jų ankstesnė patirtis ant Jūrų Navigatoriaus.

Vaikai, vaikai, vaikai – gerai, aš turbūt ketinu gauti kai kuriuos akių ritinius tam, ir galbūt keliems tai nebūtų neigiamas atsakymas, bet buvo tik per didelis skaičius vaikų, perimančių svarbiausią baseino rajoną ant šio laivo. Kaip su bet kur dar, tėvai yra iš dalies kalti čia, leisdami jų mažas pabaisas siautėti ir aptaškyti kitus svarbiausiame baseine, bet aš kaltinu Karališkąją Karibų jūrą tam, kad, kad neversčiau baseino taisyklių. Praėjusiuose kruizuose, vaikams net neleido karštuose kubiluose, bet jie buvo šiame. Suteiktas, yra baseinas tik suaugusiems ir karštas kubilas, bet problema yra tokia, kad nėra jokio pasilinksminimo ten (ne, kurį pasilinksminimas svarbiausiame baseine buvo kažkas, kad parašytų namo apie).

Mes nedalyvavome jokiose ekskursijose šiame kruize, tokiu būdu aš negaliu kalbėti su jų kokybe. Mes tikrai girdėjome įvairius komentarus, kad ekskursijos buvo per brangios ir ne vertos pinigai. Viena ekskursija buvo net daugiau kaip valanda vėlai ir turėjo būti tiekta laivui valties, kadangi tai paliko Hondūrą.

Nuosprendis – Jei aš turėjau išsirinkti tarp Karališkosios Karibų jūros ir Karnavalo, aš turbūt nueičiau su Karnavalu, pagrįstu praeities patyrimu. Aš nesu visiškai uždarytas pateikimui Karališkosios Karibų jūros kita galimybė, bet jie turėtų į visiškai WOW mane, kad sulaikytų mane grįžimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *