Creditas

parašė , 2013-02-26 10:26

Šiandienėje rinkoje, pinigų cirkuliacija yra tikra problema daugeliui firmų. Atrodo neįmanoma užauginti jūsų verslą, jei jūs neturite krūvos grynųjų pinigų, sėdinčių aplink. Bet galima užaugti, neturint ryšulio pinigų, tik gulinčių aplink, ir jūs neturite creditas net sugebėti ruoštis tradicinei banko paskolai. Jūs neturite turėti dvejų finansinės informacijos metų, rodydamas, kad jūs gavote naudą. Jūs neturite turėti creditas vertingų dalykų, kurie yra apčiuopiami, kad gautų banko paskolą. Vietoj to jūs galite gauti fondus per sąskaitos faktoringą.

CreditasYra Kaip Proceso Darbai.
Sąskaitos faktoringo kompanija perka jūsų gautinas sąskaitas su kreditas nuolaida. Tada jie duoda jums grynuosius pinigus iki tam tikro procentinio dydžio kiekio, kurį jūsų klientai įsiskolina jums. Lengviausias creditas būdas pažiūrėti į šį procesą yra toks, tarytum jūs parduodate savo sąskaitas šiek tiek mažiau pinigų negu, kas jie yra iš tikrųjų verti, kad jūs galėtumėte gauti grynuosius pinigus dabar vietoj po mėnesio ar du, kai jūsų klientai iš tikrųjų moka jums.

Kiekvieną kartą kai jūs darote pristatymą ir pateikiate sąskaitą klientui, jūs turite teisę gauti pinigus iš sąskaitos faktoringo kompanijos per dieną. Tai daro tai galima jums, kad būtų užmokama greičiau, kuris savo ruožtu paskolos nuo 18 metu įgalina jus užauginti jūsų verslą. Jūs sugebate užmokėti savo savas sąskaitas laiku todėl, kad pinigų cirkuliacija nėra problema. Jūs galite net nupirkti aprūpinimą ar įrangą ar gauti ypatingas nuolaidas, pasiūlytas pardavėjų, kai jūs mokate jiems anksti.

Dauguma atvejų, faktoringo kompanijos užmoka kur nors nuo 80 iki 90 procentų vertės jūsų sąskaitų viršuje priekį. Po to, kai jie gauna užmokestį iš jūsų kliento, jie atima mažą mokestį iš to užmokesčio ir duoda jums likusią dalį jo. Mokesčio kiekis yra nustatytas prie to, kaip kreditingas jūsų klientas yra, kokio ilgio jūsų vidutinė užmokesčio trukmė yra, ir kiekis ir dydis sąskaitų, kurias jūs leidžiate.

Gali atrodyti, kad sąskaitos faktoringas yra naujas verslas, bet tai iš tikrųjų nėra. Sąskaitos faktoringo kompanijos siūlė paslaugas šimtus metų. Kai kurios iš ankstyviausių faktoringo kompanijų pasirodė Amerikos kolonijose. Jie padėjo pasielgti creditas su prekyba tarp Europos pardavėjų ir kolonijinių pirkėjų. Pardavėjai patikėtų faktoringo kompanija, kai ji pasakė, kad pirkėjas buvo kreditingas. Jie išieškojo mažą mokestį už tai, kad jis davė patarimą apie kreditą ir paskui tapo prekiautojais prekybos pramonėje, pirkdami ir paskui perparduodami prekių įvairovę.

Yra faktoringo kompanijų kiekvienoje finansinio sektoriaus dalyje. Keli yra mažos finansinių paslaugų kompanijos tuo metu, kai kiti yra prijungti prie pagrindinių bankų. Tačiau, kiekvienas nustato jo savus terminus operacijai. Kiekviena kompanija turi savo savą "asmenybę" faktoringo pramonės viduje. Be to, daugelis jų specializuojasi viename tam tikrame tipe pramonės, taip, jei jūs svarstote pasirašymą faktoringą, įsitikinkite, kad kompanija, kurią jūs renkatės daro verslą su kitomis kompanijomis jūsų pramonėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *