Louvered drabužinės durys – materialus pasirinkimas

parašė , 2013-02-23 07:26

Rekonstrukcija jūsų Žaliuzės jūsų name, kad priverstų tai žiūrėti šiuolaikinis yra lengva ir greita, jei jūs įdiegiate louvered slaptas duris. Durys su žaliuzėmis yra didelis pridėjimas į jūsų namus dėl jo grožio ir funkcionalumo.

Tai rodo skersinius, kurie yra pasiekiami medienoje, veidrodyje ar stiklinėje, darydami tai dekoratyvinis ir elegantiškas. Išskyrus estetinis, šitie skersiniai turi savo funkciją, kuri turi išplatinti orą jūsų drabužinės interjere. Geriausias būdas surasti Žaliuzės esate biudžete pradeda palyginimo apsipirkimą. Yra pasiūlymas nuo skirtingų internetinių mažmenininkų.

Estate Millwork Louvered Drabužinės Durys:

Kompanijos slaptos durys yra iš tradicijos pastatytos, kad tiktų bet kokiame naminiame apstatyme. Jie yra malti nuo aukščiausios kokybės rūšies kietojo kūno kietmedžio ir sukombinuoti su klasikine durų staliaus amato technika. Visiškai customizable žaliuzės slaptose duryse yra padaryti su pastovia valstybe ar funkcionuojančiomis žaliuzėmis bet kokioje konfigūracijoje ir dydyje. Jūs turite taip pat opciją apibrėžti medienos tipą, kad jūs norite būti gamintas ant jūsų slaptų durų. Pasiekiamos medienos rūšys Žaliuzės vyšnia, tikmedis ir klevas.

Standartinės ypatybės apima gamintus rankomis kietus kietmedžio komponentus, dvigubina tongued, turtingumo dygį ir iškerta staliaus amatą, plunksna tenoned, paskleisdamos specialistų grupės rėmus, pagrindinius turėklus, giliai susodintos žaliuzės ir padarytas pagal užsakymą rūšiavimas. Pasiekiami Kilimai Nassau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *