Eismo dalyvių saugumas

parašė , 2013-08-24 11:49

Galima drąsiai teigti, jog šiandieninis gyvenimo tempas auga kiekvieną dieną. Darbas, asmeniniai reikalai bei pareigos mus priverčia keliauti ir didžiąją dienos dalį praleisti automobilyje. Žinoma, išties ne kiekvienas žmogus nuolatos važinėja automobiliu, tačiau tiesa ta, jog net ir įsėdus į automobilį važiuoti namo, neretai sulaukiame skambučių, į kuriuos privalu atsakyti. Kaip žinia, Lietuvos respublikos įstatymai neleidžia vairuojant automobilį kalbėti telefonu, na o būtent dėl to kiekvienais metais išrašoma daug baudų. Šis įstatymas yra savaime suprantamas, nes juo bandoma užtikrinti eismo dalyvių saugumą. Tik pagalvokite, jei tamsiuoju paros metu kalbėtumėte telefonu ir nepastebėtumėte per kelią einančio žmogaus. Ši situacija galėtų virsti tragedija, tačiau yra keletas būdų to išvengti. Laisvų rankų įranga yra sukurta tam, jog galėtumėte be vargo atsiliepti į visus skambučius, tačiau tam nereikėtų naudotis rankomis. Tai užtikrina, jog galite visą dėmesį skirti vairavimui. Žinoma, jei norite sutelkti visas pajėgas – DRL dienos šviesos žibintai gali būti itin naudingi. Pastarieji pagerina kelio matomumą net kelis kartus, tad galite jaustis saugiai ir užtikrintai.

DRL dienos sviesos zibintaiNuolatos tobulėjančios technologijos vartotojams siūlo vis daugiau pasirinkimų, padedančių kasdienybėje. Automobiliai bei jų technika – ne išimtis. Laisvų rankų įranga buvo sukurta jau seniau, tačiau galima teigti, jog ji sparčiai patobulėjo ir vairuotojai gali džiaugtis išties neprilygstama kokybe ir patogumu. Ši įranga yra montuojama automobilio salone. Ji leidžia į skambutį atsiliepti vos vieno mygtuko paspaudimu, na o jums rankoje nereikia laikyti telefono. Laisvų rankų įranga gali būti pateikta įvairių gamintojų bei atitikti skirtingus reikalavimus, Vieni modeliai turi ekranus, kiti įsijungia užvedant variklį bei leidžia surinkti numerį balsu. Tai tik kelios iš visų galimybių, tad jei norite jaustis saugiai ir gebėti atsakyti skambučius kelyje – šis pasirinkimas gali sutaupyti jūsų pinigus bei užtikrinti saugumą.

Kelio matomumas yra viena iš didžiausių problemų, su kuriomis susiduria vairuotojai. Būtent dėl šios priežasties, kalbant apie saugumą, būtina pabrėžti, jog DRL dienos šviesos žibintai yra žingsnis link saugesnės ateities. Daugelis vairuotojų pripažįsta, jog atėjus sutemai vairuoti darosi itin sudėtinga. Nesvarbu, kaip puikiai matote dienos šviesoje, tamsa gali viską apversti aukštyn kojomis. DRL dienos šviesos žibintai yra sukurti taip, jog pagerintų kelio matomumą bei sumažintų automobilio resursų naudojimą. Žibintų skleidžiama šviesa yra itin ryški, tad vairuojant tamsiu paros metu galėsite likti ramūs bei užtikrinti savo padėtimi. Taigi, neatidėliokite svarbių sprendimų ir stenkitės pasirūpinti savimi ir aplinkiniais jau dabar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *