Galiningos aparatūros Asus X502a

parašė , 2013-08-27 09:29

Asus X502a nešiojamieji kompiuteriai, savo paprastumu, dizainu, bei galinga aparatūra pavergs kiekvieno širdį. Tai kompiuteris, kuris skirtas tiems, kuriems reikia dirbti su biuro programomis, daug naršyti internete.

Asus X502a pagaminti iš plastiko, tad yra labai malonios tekstūros. Mažas, plonas, sveriantis iki 1,9kg, šis Asus X502a serijos kompiuteris taps Jūsų geriausiu draugu.

Valdymo pultas turi matinį paviršių, tad tai suteiks Jums galimybę apsaugoti savo kompiuterį nuo nepageidaujamų pirštų antspaudų. Be to, garsiakalbiai pagaminti taikant naujausias technologijas, yra dviejų didelių apskritimų formos, sudaryti iš mažų skylučių.Apskritai, šis Asus X502a surinktas taikant labai aukštus reikalavimus.

Asus X502a nešiojamieji kompiuteriai, turi gana didelę klaviatūrą, sudarytą iš didelių juodų mygtukų, esančių gana patogiu atstumu vienam nuo kito. Be to, yra gana daug vietos ant matinio jutiklinio pulto, tad, net ir turint ne mažas rankas, spausdinti, ar dirbti su šios serijos kompiuteriais yra tikrai malonu.

Asus X502a kompiuteriai, su 15,6 colių įstrižaine ir 1366×768 pikseliais, suteiks Jums galimybę matamyti tikrąjį spalvų grožį. Galėsite nevaržomai mėgautis savo mėgstamiausiais filmais, bei praturtinti savo filmų biblioteką. Ne itin ryškus ekranas nevargins Jūsų akių, tad be vargo galėsite atlikti visus reikiamus darbus.

Asus X502a serijos nešiojamieji kompiuteriai turi 320GB kietojo disko atminties, bei integruotą Intel HD2000 grafiką, kuri , be filmų žiūrėjimo, dar leis ir žaisti Jūsų mėgiamus žaidimus.

Asus X502a serijos nešiojamasis kompiuteris turi du vaizdo prievadus – HDMI ir VGA. Vieną USB 3,0 ir du USB 2,0 prievadus, interneto RJ-45 kištuką, SD kortelių skaitytuvai bei Kensingtono užraktą, kuris naudojamas LCD monitoriams, bei kitiems smulkiams prietaisams apsaugoti. Su šiuo užraktu, Jūs galėste ”prirakinti” prie stalo savo nešiojamąjį kompiuterį, kad nenugvelbtų iglapirščiai, taip apsaugodami savo nuosavybę.

Asus X502a nešiojamieji kompiuteriai dar yra vadinami ”Darbiniais arkliais”, kurie puikia tinka prie biuro, ar buto interjero. Šio kompiuterio audotorija galėtų būti studentai, ar namų šeimininkės. Taip pat šie Asus X502a serijos nešiojamieji kompiuteriai – puikus pasirinkimas verslininkams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *