Durys dezertyruoja & susieti sužalojimo reikalavimai – rankinių durų & aparatinės įrangos

parašė , 2013-02-16 11:43

Mes esame visi panaudoti atidarymui ir baigiamosioms Durys pagrindu. Jei jūs nesusitinkate problemos su jūsų durų funkcija, jūs turbūt neduodate jų operacijos, ir komponentas sudaro, labai galvojo. Su manimi nuolat susisiekia teisininkai, siekiantys mano patarimo dėl sužalojimo, kuris įvyko dėl netinkamu būdu pritaikytų Durys straipsnyje, aš tiesiog aptariu rankomis valdytas duris. Niekas nemano ar automatinis apie juos, rūšis, kur jūs užgrobiate svirtį, pastumia lėkštę ar smūgį ant baro įeiti ar palikti kambarį ar pastatą. Taip, jei jūs norite išmokti susisiekti profesionaliai ir tiesiog su jūsų durų ekspertu ar net jūsų statančiu vadybininku, skaito toliau.

Durys yra iš tikrųjų gana paprastas ir ankstyvas išradimas. Jie turbūt pradėjo nuo Durys apsupti atidarymą, kad neleistų oro ar atskirtų jūsų mantą nuo gyvūnų. Šiuolaikinės durų sistemos yra daug sudėtingesnės, bet vis dar daro pagrindus. Jie laiko jūsų medžiagą apsaugotą nuo elementų, gyvūnų ir kitų žmonių.

Tuo metu, kai šis straipsnis nėra jokioje priemonėje, reikštoje, kad būtų išsamus ir labai techninis, yra keli daiktai, kuriems reikia identifikavimo mums visiems, kad tinkamai suprastų jų funkcijas ir sugebėtų efektyviai pranešti informaciją.

Pagrindinė durų sistema yra sudaryta iš įrėminto Glaistai, klijai ar spynos. Kaip atskyrimas ir saugumo reikalavimų padidėjimas, durų sistema pradeda padidėti sunkume. Pagrindines duris ar laiko nenominaliu ugnies atskyrimo komponentu ar nominaliu ugnies atskyrimo komponentu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *