Terasos baldai "daro tai savarankiškai" palaikymo patarimai

parašė , 2013-02-14 14:01

Nustatymas naudos terasos baldai jūsų terasoje ar balkone gali būti geru fonu atsipalaidavusią vasarą barbeque partijos, saviodų rauginimas po saule, ar vakaras vyno pasimatymas su specialiu pasiūlymu kažkas ar visa šeima. Niekas negali padaryti vidaus kiemo malonesnio į regėjimą negu papuošti tai tinkamais terasos baldai Jie gali padaryti jūsų vidaus kiemą, terasą, ar balkoną vienas iš jūsų daugumos mėgstamo taškelio jūsų laimėtame name, kur jūs galite surasti paguodą, jūs turite ne apkrauti ar patogiausias laikas atsipalaiduoti po kietos dienos darbo. Tačiau, jūs turite įsitikinti, kad skirtumėte deramą dėmesį jūsų baldams. Kadangi ten yra statyti elementams būdami už jūsų namo, jūs turite įsitikinti, kad jūs aprūpinate reguliarų palaikymo rūpinimąsi. Palaikymo rūpinimasis apima valymą ir remontą.

Jūsų savų terasos baldai valymas gali būti labai mokestinis. Taip, tai gali būti didžiule namų ruoša, bet tai turi būti padaroma. Tai turi garantuoti, kad visi jūsų baldai palaiko jų gerą ir ilgalaikę struktūrą, tokiu būdu tai gali trukti ilgai ir aprūpinti savo funkciją nusitęsusį laiką. Valymas ne tiktai aprūpina jus keliu, kad tęstų gyvenimą jūsų baldų, bet gali taip pat išgelbėti jus pastangos, laikas, ir pinigai jų pakeitimo, kai jie yra sunaikinti ar sugadino.

Sakams ir sunkiems plastmasiniams baldams, jūs galite panaudoti valdžios plautuvą, kad valytumėte juos. Jūs galite purkšti savo baldus su spaudimo plautuvu, skalauti tai su jūsų laistymo žarna, ir paskui įvairus jūsų baldai. Jei jūs neturite valdžios plautuvo, jūs galite nuspręsti valyti tai rankomis drėgmės naudojimas, valyti audeklą. Tai paprasta, dar labai efektyvu, kad pašalintų sukauptą purvą ir dulkes. Suraskite paprastus kelius, kur jūs galite atsikratyti nuo nuolaužų, kurios susirenka baldų kampuose.

Tikrinkite savo vidaus kiemo baldus reguliariai dėl bet kokio pakenkimo ąžuolinės lentos Reguliarus palaikymo tikrinimas gali padėti tęsti jūsų baldų gyvenimą.

Jie yra tik paprasti būdai rūpintis jūsų terasos baldais. Jie yra tik palaikymo patarimai, „daro tai savarankiškai“, tokiu būdu jūs galite nuolat gėrėtis savo vidaus kiemu ir terasos baldais per ilgą laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *