Fotoknyga – kai reikia asmeniškos dovanos

parašė , 2014-01-13 11:52

Šiandien nustebinti su dovana gali būti ganėtinai sudėtinga – atrodo, kad visos dovanos pernelyg nereikalingos ar neįdomios. Kartais norisi savo brangiems žmonėms padovanoti tai, kas tikrai nudžiugintų ir pasiliktų atminty ilgam, tačiau sugalvoti, kas tai galėtų būti, tikrai nėra taip paprasta. Bene geriausias pasirinkimas – tai fotoknyga, kuri gali būti dovanojama praktiškai bet kam ir bet kokiomis progomis.

fotoknygaJei svarstote, ką padovanoti savo kolegai, kuris išeina iš darbo, nedvejokite, ir padovanokite fotoknygą, į kurią galėsite sudėti nuotraukas su įamžintomis smagiausiomis akimirkomis, o taip pat ir parašyti palinkėjimus nuo kiekvieno darbuotojo asmeniškai. Tokia dovana tikrai privers nusišypsoti net ir didžiausią niurzgalių.

Foto knyga gali būti puiki dovana ir gimtadienio, išleistuvių ar vestuvių metinių proga. Į knygą galima sudėti visas gražiausias nuotraukas, parašyti linkėjimus ar smagius atsiliepimus. Tai tikrai pradžiugins kiekvieną, o tam, kuris dovanos tokią dovaną, tai tikrai daug nekainuos. Kartais išleidžiame krūvas pinigų dovanoms, tačiau tai ne visada pasiteisina, nes visų svarbiausia yra parodyti dėmesį ir padovanoti kažką asmeniško.

Jei planuojate užsisakyti foto knygą, atrinkite nuotraukas, kurias norėsite į ją sudėti, ir įsitikinkite, kad nuotraukos yra pakankamai kokybiškos. Kai nuotraukas sukėlinėsite, matysite, ar jų kokybė yra pakankama. Jei nuotraukos bus prastos kokybės, atspausdintos ant popieriaus jos tikrai neatrodys taip puikiai, kaip norėtųsi, taigi,aatrinkinėdami nuotraukas įsitikinkite, kad jos bus pakankamai ryškios.

Norint užsisakyti fotoknygą jums nereikės atsisiųsti jokių programų, ir knygą susikurti galėsite tiesiog internetu: jums reikės pasirinkti norimą knygos dizainą, ir galėsite pradėti kelti nuotraukas bei rašyti tekstą. Užsakytafotoknyga bus pagaminta vos per kelias dienas, taigi, jau labai greitai ji pasieks adresatą. Fotoknygos gali pradžiuginti praktiškai kiekvieną – jei sukate galvą, ką padovanoti savo brangiam žmogui, galite nedvejoti, kad ši dovana jį tikrai pradžiugins, ir džiaugsmo suteiks kas kartą, vos ši knyga pateks į jo rankas. Kartais laikui bėgant gautos dovanos praranda savo vertę, tačiau to tikrai negalime pasakyti apie fotoknygas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *