Barracuda kaunas

Miestas burių – Oklendas

parašė , 2017-06-02 16:20

Oklendas, Naujoji Zelandija yra didžiausias Polinezijos miestas pasaulyje, ryškus miestas, kuris lenkia jo kelią aplink Hauraki Įlankos krantus. Žinomas kaip ‘miestas burių’ dėl masių jachtų tas grakštumas jo vandenys; jų baltos burės, gaudydamos vėją gali būti pamatytos visur iš buriavimo po Uosto Tiltu į antraštę per įlanką į vieną iš daugelio žavių salų.

Naujosios Zelandijos gyventojai turi aistrą buriavimui, ir kai kurie iš garsiausių jūreivių pasaulyje gimė ‘ilgo balto debesies žemėje’, kadangi tai žinoma; kaip seras Peter Blake ir Russell Coutts ir daugelis, daug kitų. Aš turėjau studijavimo privilegiją plaukti šituose vandenyse ir buvau dėstytas garsaus valties projektuotojo, Alan Wright.
Skaityti visą straipsnį “Miestas burių – Oklendas” »

Kuo svarbus grafinis dizainas?

parašė , 2015-06-05 23:46

Grafinio dizaino sprendimaiDažnai klausiama, kas yra grafinis dizainas, kuris dar vadinamas creative graphic design? Tai vizualinio turinio perteikimas įvairiomis ne tik meninėmis, bet ir techninėmis priemonėmis. Šiuo metu sunku įsivaizduoti įmonę, kuri neturi savo interneto svetainės. Tai svarbi įvaizdžio dalis, todėl ir jos grafinis dizainas turi būti tinkamas. Tuomet bus sulaukiama daugiau lankytojų ir potencialių paslaugų užsakovų ar pirkėjų.

Dabar grafikos dizainu domisi vis daugiau žmonių. Vieniems reikalingos šios paslaugos, kiti jas teikia, dar kiti mokosi šio meno. Labai patraukliai daugeliui atrodo web designer specialybė. Tai ne tik įdomi sritis, bet ir pelninga. Savo darbą gerai išmanantis specialistas viską atlieka kruopščiai ir kūrybiškai. Darbo rezultatas maloniai nustebina ir užsakovus.

Į grafinio dizaino sritį įeina logotipų ir firminio stiliaus kūrimas. Kas tai? Logotipu vadinamas grafinis ženklas, kurį klientai susieja su gaminamomis prekėmis ar teikiamomis paslaugomis ir įmone, kur tai atlieka. Gerai sukurtas logotipas yra labai svarbus ir naudingas. Pavyzdžiui, Google logotipas atpažįstamas daugelyje šalių. Išvydę naują paslaugą su šiuo ženklu klientai patikliai žiūri net ir į naujausias paslaugas. Su nežinomu ženklu pirkti prekes ar užsakyti paslaugas yra sudėtingiau, nes nepatikliai žiūrima į naują įmonę ir jos kuriamus produktus.

Skaityti visą straipsnį “Kuo svarbus grafinis dizainas?” »

Greitieji kreditai ir jų ėmimo priežastys

parašė , 2015-04-20 23:50

KreditaiPinigai svarbūs daugeliui. Be jų, neturėtume tiek būtiniausių daiktų ir produktų, tiek ir prabangos prekių bei paslaugų. Kartais dėl įvairių priežasčių vartotojams tampa reikalingos tokios paslaugos kaip paskolose.lt tai greitieji kreditai, kurie suteikiamai daugelyje kredito įstaigų. Jei tos priežastys gerai įvertintos ir paskaičiuota rizika, tai grąžinti paskolą laiku nekils nesklandumų.

Dėl ko dažniausiai skolinamasi? Priežastys gali būti pačios įvairiausios. Ne taip jau ir retai pasitaiko tokių atvejų, kai mokesčių mokėtojui pristinga pinigų mokesčiams apmokėti. Kalba eina tiek apie komunalinius, tiek ir apie įvairius kitus mokesčius, pavyzdžiui, gyventojų pajamų mokestis ar sveikatos draudimo mokestis. Laiku nesumokėjus gresia nemalonumai, todėl dažnai skolinamasi iš greitųjų kreditų bendrovių.

Dar viena populiari priežastis – buitinės technikos pirkimas. Kartais pirkiniai būna iš anksto suplanuoti, tačiau netikėtai pastebima puiki nuolaida jiems, o šiuo metu reikiamos sumos nėra. Neretai atsitinka ir taip, kad sugenda turimas buitinis prietaisas. Tokiais atvejais taip pat praverčia šios paslaugos, kuomet gaunamas greitasis kreditas.

Skaityti visą straipsnį “Greitieji kreditai ir jų ėmimo priežastys” »