Greitieji kreditai ir jų ėmimo priežastys

parašė , 2015-04-20 23:50

KreditaiPinigai svarbūs daugeliui. Be jų, neturėtume tiek būtiniausių daiktų ir produktų, tiek ir prabangos prekių bei paslaugų. Kartais dėl įvairių priežasčių vartotojams tampa reikalingos tokios paslaugos kaip paskolose.lt tai greitieji kreditai, kurie suteikiamai daugelyje kredito įstaigų. Jei tos priežastys gerai įvertintos ir paskaičiuota rizika, tai grąžinti paskolą laiku nekils nesklandumų.

Dėl ko dažniausiai skolinamasi? Priežastys gali būti pačios įvairiausios. Ne taip jau ir retai pasitaiko tokių atvejų, kai mokesčių mokėtojui pristinga pinigų mokesčiams apmokėti. Kalba eina tiek apie komunalinius, tiek ir apie įvairius kitus mokesčius, pavyzdžiui, gyventojų pajamų mokestis ar sveikatos draudimo mokestis. Laiku nesumokėjus gresia nemalonumai, todėl dažnai skolinamasi iš greitųjų kreditų bendrovių.

Dar viena populiari priežastis – buitinės technikos pirkimas. Kartais pirkiniai būna iš anksto suplanuoti, tačiau netikėtai pastebima puiki nuolaida jiems, o šiuo metu reikiamos sumos nėra. Neretai atsitinka ir taip, kad sugenda turimas buitinis prietaisas. Tokiais atvejais taip pat praverčia šios paslaugos, kuomet gaunamas greitasis kreditas.

Tarp priežasčių gali būti ir medicininės. Ne taip jau ir retai staiga suskausta dantį, o visi žinome, kad apsilankymas pas odontologus kaip reikiant ištuština piniginę. Tokiais atvejais galima nekentėti skausmo ir pasiimti kreditą. O galbūt jums reikalingas estetinis plombavimas ar protezavimas? Tai taip pat ne tokia jau ir reta priežastis, kuomet galima pasinaudoti paskolose.lt sistema. Joje patogiai pasirenkami greitieji kreditai. Kaip matome įvairių priežasčių gali būti tikrai ne taip jau ir mažai.

Priežastys taip ir liks tik priežastimis, jeigu jums nebus suteiktas kreditas. Tam, kad šias paslaugas teikianti bendrovė galėtų ir jums suteikti paskolą, reikia atitikti jos keliamus reikalavimus. Jie priklauso nuo taisyklių, kurios nustatytos toje kredito įstaigoje. Galima tik išvardinti pačius pagrindinius, kurie taikomi beveik visose. Pirmiausia, klientas turi būti Lietuvos Respublikos pilietis arba turėti nuolatinį leidimą čia gyventi. Ne mažiau svarbus ir amžius. Imant kreditą reikia būti sulaukus 18 metų. Riba iki kurio amžiaus galimi kreditai nustatomi priklausomai nuo kredito įstaigos taisyklių. Kitas kriterijus – turėti savo vardu banko sąskaitą bei turėti pastovių pajamų. Taisyklės susijusios su suteikimu ir grąžinimu gali šiek tiek skirtis, dėl to reikia visuomet atidžiai perskaityti ką siūlo pasirinkta kredito bendrovė.

Priežastys, kodėl imami greitieji kreditai būna įvairios. Jos priklauso nuo tuo metu atsiradusių poreikių, kurių gali būti ne taip jau ir mažai. Visais atvejais, nepaisant esamos priežasties, reikia adekvačiai įvertinti savo galimybes ir skolintis atsakingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *