W w w b a r a c u d a l t

Kvepalai internetu – pliusai ir minusai

parašė , 2013-05-06 09:59

Kaip ir dauguma dalykų, taip pat gali būti įsigyjami kvepalai internetu. Šią paslaugą teikia dauguma įmonių, prekiaujančių kvepalais ir kosmetika. Tai patogus prekių įsigijimo būdas vis labiau plintantis ir populiarėjantis įvairiose prekybos srityse.

kvepalaiTačiau kvepalai internetu parduodami ne tik todėl, kad toks pardavimo būdas yra patogus tiek pirkėjams, tiek pardavėjams. Svarbu paminėti, jog prekyba internetu smarkiai praplečia pardavimų galimybes ir pirkėjų ratą. Paieška internete žymiai patogesnė, – jums nereikia kreiptis į pardavėją ar konsultantą, norint surasti jums patinkančius kvepalus. Be to, jums nereikia lankytis parduotuvėse. Visa tai be galo patogu ir greita. Daugumos internetinių prekyviečių prekių pristatymo laikas neviršija dviejų ar trijų dienų. Taigi, šalia to, kad sutaupysite laiko kvepalų įsigijimui, taip pat sutaupysite ir finansinių išteklių bei laiko prekių pristatymui. Žinoma, prekių pristatymas dažnai nėra nemokamas, tačiau galite rasti variantų, kuomet konkuruojančiose parduotuvėse jums pasiūlys skirtingas pristatymo ar kvepalų kainas.

Skaityti visą straipsnį “Kvepalai internetu – pliusai ir minusai” »

Laisvas playstation judėjimas – techninės detalės

parašė , 2013-01-23 07:58

PlayStation Judėjimas yra, nepaisant tiktai neseniai išleidimo, yra jau pasiekiamas veltui nuo daugelio žiniatinklio svetainių ir kaupia kiekvieną kaip pliką vienetą kaip ryšulio paketas.

Apie PlayStation Judėjimą

PlayStation Judėjimas yra judėjimą juntanti žaidimo kontrolieriaus sistema, išvystyta Sony Kompiuterių Pasilinksminimo naudojimui su Playstation 3 žaidimų pultas. Suprojektuotas, kad konkuruotų su Nintendo Wii ir Microsoft Xbox Kinect (formaliai Projektinis Gimimo), PS3 Judėjimas yra kabelinis laisvas portatyvinis kontrolierius, naudojantis vidaus judėjimo daviklius sujungime su PlayStation Akių telekamera, kad sektų žaidėjų padėtį kambaryje. Be to, svarbiausiam judėjimo kontrolieriui, papildomam navigaciniam kontrolieriui taip pat kaip įkrovimo stočiai yra taip pat pasiekiamas.

Nepaisant nauja technologija buvimo, Judėjimas yra dabar pasiekiamas veltui ar savarankiškai ar su pulto ryšulio reikalais.

PlayStation Judėjimo Aparatinės įrangos Detalės

Judėjimo sistema naudoja egzistuojantį Playstation Bluetooth 2.0 belaidė radijo komunikacija, panaudota tradicinio Sixaxis ir DualShock 3 belaidžiai kontrolieriai. Abu standartinis PlayStation Judėjimo kontrolierius taip pat kaip PlayStation Judėjimo navigacijos kontrolierius naudoja vidaus ličio jono baterijas, kurias įkrauna per USB Mini-B uostas, įstatytas į kontrolierių. PS3 pultas ir programinė įranga sugeba palaikyti iki keturių Judėjimo kontrolierių tuojau pat, su lygiu mišiniu judėjimo ir navigacinių kontrolierių būdami leistinas.

PlayStation Judėjimo Judėjimo Kontrolierius

Pirminis PlayStation Judėjimo komponentas, PlayStation Judėjimo judėjimo kontrolierius yra burtų lazdelės kontrolierius, kuris leidžia vartotojui bendrauti su PlayStation 3 per judėjimą ir padėtį prieš PlayStation Akį webcam. Rutulys ar sfera priekyje kontrolieriaus turi savyje LED’s, kurie leidžia tam spindėti pilname spalvų diapazone. Šitos spalvos leidžia kontrolieriui būti pamatytas ir sektas webcam. Sfera gali taip pat būti panaudota pulto, kad nustatytų atstumą, kuriuo kontrolierius yra nuo webcam, tokiu būdu leidžiančio Playstation pripažinti pilną 3-ųjų judėjimų diapazoną.

Trijų ašių linijinis akcelerometras ir trijų ašių kampinis normos daviklis, įstatytas į judėjimo kontrolierių, leidžia sistemai sekti kintančius judėjimus taip pat kaip visaapimantį judėjimą. Magnetometras yra taip pat įstatytas į prietaisą ir yra panaudotas, kad Televizoriai su Žemės magnetiniu lauku, kad veiktų kaip tikrinimas prieš borto daviklių tikslumą.