Kvepalai internetu – pliusai ir minusai

parašė , 2013-05-06 09:59

Kaip ir dauguma dalykų, taip pat gali būti įsigyjami kvepalai internetu. Šią paslaugą teikia dauguma įmonių, prekiaujančių kvepalais ir kosmetika. Tai patogus prekių įsigijimo būdas vis labiau plintantis ir populiarėjantis įvairiose prekybos srityse.

kvepalaiTačiau kvepalai internetu parduodami ne tik todėl, kad toks pardavimo būdas yra patogus tiek pirkėjams, tiek pardavėjams. Svarbu paminėti, jog prekyba internetu smarkiai praplečia pardavimų galimybes ir pirkėjų ratą. Paieška internete žymiai patogesnė, – jums nereikia kreiptis į pardavėją ar konsultantą, norint surasti jums patinkančius kvepalus. Be to, jums nereikia lankytis parduotuvėse. Visa tai be galo patogu ir greita. Daugumos internetinių prekyviečių prekių pristatymo laikas neviršija dviejų ar trijų dienų. Taigi, šalia to, kad sutaupysite laiko kvepalų įsigijimui, taip pat sutaupysite ir finansinių išteklių bei laiko prekių pristatymui. Žinoma, prekių pristatymas dažnai nėra nemokamas, tačiau galite rasti variantų, kuomet konkuruojančiose parduotuvėse jums pasiūlys skirtingas pristatymo ar kvepalų kainas.

Dauguma žmonių kvepalus renkasi ne tik pagal jų kvapą, bet ir pagal jų kainą. Suprantama, jog natūralūs kvepalai gali kainuoti kur kas brangiau nei sintetiniai, todėl šiuo metu populiariausi sintetiniai arba pusiau sintetiniai kvepalai.

Taigi, akivaizdūs kvepalų internetu įsigijimo pliusai:

1) Patogus kvepalų užsakymas

2) Platesnis pasirinkimas

3) Patogus apmokėjimas

4) Patogus pristatymas

5) Tai puikiai išspręsta paslauga neįgaliesiems

Kalbant apie minusus, kurie gali būti paminėti naudojantis paslauga "kvepalai internetu", ko gero svarbu paminėti keletą:

1) Užsisakyti kvepalus internetu galėsite tik jei esate pilnametis (nebent naudojantis internetine bankininkyste tai už jus padarys kažkas kitas).

2) Užsakant kvepalus internetu negalėsite užuosti kvapo, todėl ši paslauga aktualesnė tiek, kas užsisako iš anksto numatę konkretų produktą.

3) Jums papildomai gali kainuoti kvepalų pristatymas.

Taigi, ko gero šioje situacijoje pliusų daugiau nei minusų, o ir galima atrasti būdų kaip kai kuriuos iš minusų panaikinti.  Pavyzdžiui, kalbant apie antrąjį paminėtąjį minusą, galima atrasti alternatyvių būdų, kuomet kvepalai galėtų būti pasirenkami nekeliant kojos iš namų. Tai – kvepalų mėginėliai, sulietuvintai dar vadinami testeriais. Užsisakę kvepalų mėginių galėsite nesunkiai apsispręsti koks kvapas jums labiausiai patinka.

Dėl kvepalų užsakymo nesant pilnamečiu situacija taip pat lengvai išsprendžiama – visuomet galite paprašyti suaugusiojo pagalbos. Taip pat daugelis internetu prekiaujančių įmonių siūlo atsiskaitymo grynaisiais paslaugas prekių atsiėmimo metu. Taigi, du iš trijų minusų galima anuliuoti. Svarbiausia žinoti galimybes ir užsakinėti paslaugas iš patikimų internetinių prekyviečių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *