Gaukite kažkokią informaciją apie Amazonės saugojimą Brazilijoje

parašė , 2014-06-08 12:15

Brazilija yra didžiulė nacija, kuri sudaro apytiksliai Pietų Amerikos žemyno landmass pusę. Pagrindinė Brazilijos dalis yra apimta atogrąžų miškų, ir Brazilijos Amazonės sritis apima Tokantinso, Paragrafo, Roraima, Amazonas, Akro ir Rondonia valstybes. Beveik 45 % Brazilijos šalies teritorijos atsiskaito į šį rajoną. Atogrąžų miškai nacijoje yra gyvybiniai ne tiktai jos ekonomikai, bet taip pat ir viso pasaulio ekonomikai. Net nepaisant to, kad, Amazonės atogrąžų miškai yra esantys skirtingose Pietų Amerikos nacijose, jie yra iš esmės išdėstyti Brazilijoje. Brazilija ir Amazonės atogrąžų miškas aukoja didelę akciją laikyme globalinės stabilios aplinkos, ir tai taip pat veikia kaip namai daug gyvūno ir augalo rūšies. Manoma, kad atogrąžų miškai vis dar turi daug neatrastų vaistinių augalų, kurie yra gebantys gydyti skirtingas ligas

Džiunglės buvo išsaugotos didesniu skaičiumi Brazilijoje, bet pagal balsavimą, padarytą Brazilijos Atstovų Rūmų 2011 m. gegužės; sprendimas buvo priimtas, kad palengvintų apribojimą to, kiek žemės turi būti išsaugota ūkininkų kaip apsodintos medžiais žemės. Net nepaisant to, kad, einamasis įstatymas nacijoje padarė privalomas, kad 80 % ūkio žemių Amazonės srityje turi likti apsodintas medžiais, šis procentinis dydis nukrito žemyn į 20 % kitose nacijos dalyse. Tikslas už įstatymo sutrukdo ūkininkams visiškai besivalančius miškus, kad pasodintų javus.

Bet kokiai šeimai, ieškančiai drąsių kelionių Pietų Amerikos žemyne, geriausios vietos aplankyti yra Brazilija ir Amazonės Atogrąžų miškas. Ši vieta yra palaiminta su atogrąžine pietine Škotijos dalimi, iš kurios žali atogrąžų miškai įgyja didžiausias lankytojų palūkanas. Tam, kad įgalintų žmones aplankyti šią sritį su didžiausiu patogumu, yra daug kompanijų operaciniai atogrąžų miško kruizai su patogumo klasės kelione tokiame būde, kuriuo lankytojai gali ištirti Amazonę su didžiausiu patogumu ir su geriausiu maistu, kad maitintųsi per jų atostogas. Šitie kruizai yra valdomi šitų kelionės aranžuotojų po skirtingomis kategorijomis kaip prabanga, žvejyba, ir biudžetas ir istoriniai. Todėl, yra kažkas, kad išsirinktų iš pagal biudžetą asmenų, lankančių šią dalį pasaulio greta jų šeimos narių ar draugų.

Šitos firmos garantuoja, kad lankytojai gauna didžiausią pasitenkinimą per savo vizitą į atogrąžų miškus per kruizo laivus kadangi kelionės yra sutvarkytos profesiniame būde iš patirties, įgytos šitų firmų šiame lauke.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *