Geriausi istoriniai miestai, kad aplankytų jūsų Viduržemio jūros kruize

parašė , 2013-04-10 12:45

Išreiškiant radimu dauguma atsipalaiduojančios šventės, nėra jokios puikesnės patirties negu kruizas, greitasis kreditas sėdant į prabangų laivą, kuris paims jus į pasirinkimą gražiausių miestų pasaulyje. Kruizai leidžia jums išleisti save nuo kasdienio gyvenimo grandinių, palikdami vienintelį daiktą jums, kad sujaudintų dėl buvimo, ką jūs planuojate suvalgyti per pietus. Viduržemio jūra tęsia užaugti kaip populiarus kruizo maršrutas ir, su žaviu rajonų rinkiniu, kad ištirtų, ji neturi atvykti kaip jokia nuostaba. Yra tik kai kurių iš rajonų, kuriuos jūs galite atrasti per savo kruizą:
Aleksandrija, Egiptas

Mes pradedame Egipte mieste, pavadintame vardu garbei jo bendravardžio, Aleksandro Didžiojo, po to, kai jis įsteigė tai atgal 332 pr. Kr. Per jo ilgą istoriją, miestas buvo namai į garsių veidų seriją, apimdamas panašius į Julių Caesar, Cleopatra, Mark Anthony ir Euclid. Šiandien, Aleksandrija siūlo judrų miestą su neįtikėtinai turtinga istorija, vis dar išsaugodama pirma paskola nemokamai aiškiai Viduržemio jūros jausmas. Jei jūs gaunate galimybę sustoti čia jūsų kruize, yra įsitikinę, kad ištirs žavias istorines užuominas, kurias miestas laiko.

Kusadasi, Turkija

Kusadasi yra kitas miestas, pamirkytas istorijoje, svetingai priimdamas į garsų religingą miestą Efesą. Iš pradžių pastatytas 11-ąjį šimtmetį pr. Kr., miestą laiko vienu iš puikiausių atstatytų miestų. Su John Apaštalas, kreditai paskolos Mergelė Mary ir Cleopatra tik kai kurie iš paminėtų miesto istorijoje, tai dar kartą žada būti vienu iš daugumos insightful sustojimų jūsų Viduržemio jūros kruize. Tuo metu, kai jūs esate ten, būti įsitikinęs, kad važiuosite per Magnezijos Vartus ir atrasite gražias šventyklas, portikai ir fontanai vis dar pristato Efeso viduje.

Limasolas, Kipras

Pagaliau, mes turime Limasolą, antrą pagal dydį miestą Kipre, kuris giria istorinę užuominą, skiriančią pasimatymą teisei atgal į Byzantines. Tuo metu, kai miestas ir jo apylinkės yra dabar garsesni gražiais pagamintais vynais taip pat kaip jo labai vertinamas vyno festivalis rugsėjį, vizitas į Limasolą nėra užbaigtas, neatrasdamas jo Viduramžių pilies, pastatytos Byzantines 1000AD. Ant tų pačių pagrindų yra koplyčia, padaryta garsi tuo, kad buvo žinomu iš gandų maršrutu santuokos Richard Lionheart 1991, kur prie jo prisijungė santuokoje su Navaros Princese Berengia.

Yra tik trys neįtikėtini miestai, kuriuos jūs galite atrasti savo kruize. Kodėl nerezervuoti jūsų kruizo šventę šiandien ir atrasti tik kodėl, Viduržemio jūra pasirodo tiek populiari metai po metų.

Vienas atsakymas į “Geriausi istoriniai miestai, kad aplankytų jūsų Viduržemio jūros kruize”

  1. Aidas parašė:

    Nebūtina vykti į užsienį bei išleisti daug pinigų kelionėms, norint pamatyti nuostabias bei neatrastas vietas. Manau, jog Lietuvoje yra dar daug neatrastų bei nematytų vietų https://www.atostogoskaime.lt/unesco/, kurios gali nustebinti. Tad skatinu keliauti ne tik užsienyje, Lietuvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *