Automobilių nuoma

parašė , 2013-04-08 16:57

Sutikime, jog Lietuvos prekių bei paslaugų rinkoje nėra daug įmonių, užsiimančių automobilių nuoma. Dėl šios priežasties, tikrai nesunkiai galėčiau teigti, jog „Autovainera“ yra savo srities lyderė, kuri, tiesa, savo veiklą vykdo jau šešis metus. Norėčiau paminėti ir tai, jog minėtosios kompanijos paslaugas teko išbandyti asmeniškai – dėl to tikrai nesigailiu, o tik džiaugiuosi, tad, be jokių abejonių, galiu apie įmonės veiklą pašnekėti objektyviai.

Visų pirma, reikėtų Jus plačiau supažindinti su šia bendrove. Kaip minėjau, „Autovainera“ yra kompanija, vykdanti automobilių nuomos veiklą. Įmonės išskirtinis bruožas, jog automobiliai nėra nuomuojami viename mieste – kompanija siūlo išskirtinias paslaugas, jungiančias ne tik Lietuvos teritoriją, tačiau ir užsienio šalis. (Apie tai pašnekėsiu šiek tiek vėliau) Reikėtų nepamiršti, nors tai jau ir minėjau, jog „Autovainera“ automobilių nuoma užsiima jau šešis metus – mano manymu, tai, jog ši kompanija pasiekė per pakankamai trumpą laiką tiek daug, įrodo, jog darbo sistemingumas bei kokybė yra aukščiausios klasės.

Įvadas baigtas – pradėkime nuo pagrindinių paslaugų, kurias teikia „Autovainera“.

Automobilių nuoma Vilniuje

Automobilių nuoma Vilniuje

Be jokių abejonių, pati esminė paslauga – automobilių nuoma. Labai džiugu, jog minėtoji kompanija, kuri yra įsikūrusi Vilniuje, gali savo klientams pasiūlyti milžinišką automobilių asortimentą – sutikime, jog tokioje srityje, tai yra neįtikėtinai svarbu. Taip pat, vis dar kalbant apie šią paslaugą, reikėtų paminėti, jog įkainiai nėra dideli ir daugeliui žmonių būtų įkandami – netikiu, jog išsinuomoti gerą automobilį už 60lt dienai žmogui galėtų būti brangu, tiesa?

Taip pat, reikėtų paminėti ir dar vieną unikalią paslaugą – automobilių nuoma kartu su vairuotojais. Vien tai, jog „Autovainera“ siūlo šią paslaugą, galime įsitikinti, jog įmonė gerbia savo klientus, jais rūpinasi, stengiasi suteikti, kuo įmanoma geresnias sąlygas. Ši paslauga yra suteikiama išimtiniais atvejais – kuomet automobilis yra išsinuomojamas kelionėms į užsienį. Jeigu šnekėtume apie įkainius, manyčiau, jog jie yra sutariami individualiai. Kad ir kaip ten bebūtų, tikiu, jog vairuotojas daug nekainuotų, žinant, jog automobilį išsinuomoti keliaujant užsienin būtų ir taip pakankamai brangu. Nežvelgiant į tai, aplodismentai bendrovės savininkams už idėjos pateikimą – ne visur pamatysi šią paslaugų sąraše.

Iš tiesų, šios dvi paminėtos paslaugos – pagrindinės – jas būtų galima gvildenti ir gvildenti. Kad ir kaip ten bebūtų, visuomet yra sakoma, jog geriau pačiam pabandyti, nei daug kartų išgirsti. Dėl šios priežasties nuoširdžiai norėčiau Jums pasiūlyti išmėginti minėtosios bendrovės paslaugas ir dėl to nenusivilti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *